Винаймаємо енергозберігаюче житло

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Вибір орендованої квартири може бути тривалим і стресовим процесом. Знайти потрібне місце важко, не кажучи вже про пошук потрібного місця за правильною ціною. Що таке оренда? Що розташовано поблизу? Скільки часу витрачатиметься на проїзд? Чи була кухня нещодавно відремонтована? У якому стані підлога? Ми думаємо про стільки речей, сподіваючись знайти потрібне житло.

Пошук відповідної квартири займає багато часу, але приємно усвідомлювати, що ви знайшли те, що шукали. Звичайно, ви шукаючи квартиру, не хочете переплачувати, тому задайте собі два головні питання:

Як далеко житло від громадського транспорту та місця роботи?
Чи можливо зменшити витрати на комунальні послуги?

У нашому блозі вже є статті про оренду житла, тому поговоримо про зв’язок використання автомобіля та розташування вашого житла.


Переваги автомобіля

Швидше за все у вас вже є автомобіль. Водіння авто дає нам свободу поїхати туди, куди ми хочемо, і коли ми хочемо. Але це також може коштувати дорожче, ніж ми розуміємо. Витрати на паливо, планове технічне обслуговування та страхування швидко накопичуються. Отже, якщо ви вже шукаєте нову квартиру, обирайте місце, де вам не доведеться їздити далеко.

Ви ж хочете відчувати себе комфортно, відвідувати парки, школи, нічні клуби, магазини, бібліотеки, кафе та все інше, але при цьому не користуватися автомобілем. Ваша нова квартира повинна бути в декількох хвилинах ходьби від продуктового магазину, тренажерного залу та інших громадських підприємств, таких як банк, хімчистка та роздрібні магазини. Ідеально, коли кожне відвідане місце буде в межах 5-10 хвилин від автобусних маршрутів.


Без автомобіля

Ще варіант – продати автомобіль. Тепер вам не доведеться більше платити за автомобіль. Ви більше не платите за дороге паливо. Ви більше не платите за обслуговування або паркування. Відсутня плата за страхування. І, що важливо, оскільки багато громадських місць знаходяться поблизу, вам більше не доведеться боротися з корками в час пік. Це дає вам додатковий вільний час кожен день. Більше того, ви можете добиратися до роботи пішки.

Заощадження, які ви побачите щотижня, і кожного місяця примножуються. Можливо, їх навіть вистачить щоб інколи орендувати автомобіль або просто позичити машину у друга, коли це потрібно.

Прогулянки та їзда на велосипеді добре позначається на стані здоров’я, і ​​змушує відчувати себе краще. Ви допомагаєте зменшити попит своєї країни на іноземну нафту. Ми щодня імпортуємо мільйони барелів нафти, сплачуючи величезні суми грошей іноземним урядам, не всі з яких є доброзичливими до нас. Ви також знижуєте шкоду навколишньому середовищу. Транспорт становить близько 33% викидів парникових газів. Це спричиняє погану якість повітря, що може викликати такі хвороби, як астма.

Не користуючись автомобілем, ви скорочуєте забруднення навколишнього середовища. Найголовніше, що ви економите гроші за рахунок економії енергії. Не оплачуючи за все паливо, яке споживає автомобіль, ви не платите за всі інші додаткові витрати, пов’язані з володінням автомобілем. Таким чином, коли ви обираєте свою нову квартиру, подумайте про зв’язок з інфраструктурою, скориставшись громадським транспортом та заощаджуючи гроші без автомобіля.


Обстеження вашого житла за допомогою тепловізійної зйомки. Замовляйте енергетичний аудит в компанії ІННІТІ Енерджі Консалтинг. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.