Як ефективно використовувати холодильник влітку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Давайте разом розглянемо прості літні заощадження. Офіційно літо розпочинається, коли на дворі вже достатньо спекотно, і ваш кондиціонер працює на повну! Можливо, це не так, але як охолодити себе і будинок важливо знати всім.

Тому, не важливо в яку пору року ви почали думати про те, як ви плануєте заощаджувати енергію та енергію в своїй квартирі чи будинку в найближчі місяці нескінченного тепла та спеки.


Економія енергії влітку

Одна дивовижна річ, про яку ви зараз дізнаєтеся, виявлену під час невеликих досліджень: повний холодильник природно оптимізує споживання електроенергії. Очевидно, це працює так: коли ви відкриваєте двері, повний холодильник не дозволяє швидко виходити прохолодному повітрю, і згодом, чим більше продуктів у ньому, що займають місце, тим менше повітря потрібно охолодити знову.

Приблизно 16% електроенергії в побуті споживається постійно працюючим холодильником. Найновіші моделі,  виготовлені за  інноваційними  технологіями, за класом енергозбереження А споживають у 5 разів менше енергії, ніж їхні старіші моделі. При цьому важливу роль відіграє місце розташування холодильника – на сонячному боці або в теплому місці (наприклад, біля кухонної плити) він споживатиме більше електроенергії. Додатково заощадимо, якщо не будемо довго тримати дверцята холодильника відчиненими. Подумайте заздалегідь, що вам потрібно витягнути з холодильника, а що покласти назад, щоб не відкривати дверцята двічі.

Слідкуйте за станом ущільнювачів на дверях: вони не повинні пропускати тепле повітря всередину. Проведіть простий тест на герметичність: покладіть папір чи купюру між дверей холодильника. Якщо її легко можна витягнути, значить двері вашого холодильника не герметичні.

Економно і практично заповнювати холодильник раз на тиждень. Особливо потішать вас продукти, які можна і потрібно їсти холодними влітку. Зелені салати та сезонні фрукти є здоровими варіантами, особливо якщо вони вирощені в місцевих фермерських господарствах, що також може зменшити споживання енергії, оскільки продукти не потребують кращого пакування та транспортування на далекі відстані.

Хоча в літній період є багато порад щодо економії енергії, спробуйте використовувати деякі з них цього літа на кухні.


Пропонуємо доступну тепловізійну зйомку виконану кваліфікованими працівниками компанії Energy Consulting. Вартість тепловізійної зйомки. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.