Як економити електроенергію все літо

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергозбереження: встановлення термостата для комфорту і економії

Ви можете спокійно економити гроші, встановивши свій інтелектуальний або програмований термостат на літню економію.

У розпал літа ви можете відчувати спеку від сонця і від цього витрати на охолодження будинку будуть істотними. Щоб допомогти вам впоратися з літньою спекою і економити гроші, компанія Energy Consulting пропонує вам деякі поради.

Хочете дізнатися як налаштувати програмований або інтелектуальний термостат, щоб заощадити до 10% річних на рахунках за електроенергію? Ми можемо підказати яку температуру встановити на своєму термостаті, коли ви міняєте свою програму і як інтелектуальний термостат може максимізувати економію енергії.


До літа готові!

Також розгляньте ці стратегії економії енергії та грошей, коли прийде спека:

  • Закрийте штори і фіранки в сонячні дні, щоб запобігти нагріванню через вікна. Якщо ви живете в кліматі, де повітря охолоджується вночі, відкрийте вікна і вимкніть систему охолодження. Якщо ви не хочете залишати вікна відкритими всю ніч, ранок також може бути хорошим часом, щоб забезпечити прохолодне повітря в будинку.
  • Якщо у вас є вентилятор для всього будинку, використовуйте його, щоб втягнути прохолодне повітря в ваш будинок вночі або рано вранці через відкриті вікна. Вимикайте вентилятор і закривайте вікна протягом дня.
  • Використовуйте вентилятори для ванної та кухні, щоб видалити тепло і вологість, отримані шляхом купання і приготування їжі.
  • Використовуйте стельові вентилятори, коли ви знаходитесь в кімнаті, щоб створити ефект прохолоди на вашій шкірі. Ви будете почувати себе більш комфортно і затишно.
  • Плануйте харчування, яке вимагає мінімальної термічної обробки, або спробуйте використовувати мікрохвильову піч / мультиварку або приготувати їжу на грилі на відкритому повітрі.
  • Запускайте посудомийну і пральну машини в нічний час, коли повітря прохолодне, і тільки коли є повні завантаження. Розгляньте сушки для одягу на повітрі.

Ознайомтеся з нашими недорогими способами економії енергії та грошей цього літа і як спланувати стратегію охолодження вашого будинку для більш низьких рахунків за електроенергію.


Нарешті, обов’язково досліджуйте свої варіанти та ідеї економії енергії, якщо ви хочете підвищити енергоефективність вашого будинку не тільки взимку, але і влітку. Сайт компанії Energy Consulting пропонує вам додаткові поради по охолодженню і обігріві вашого будинку. Також ви можете замовити послугу енергоаудиту та дізнатися як використовувати нові технології.

Для більш детальної інформації звертайтесь до нас. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.