Як економити на підігріві води

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Одним з найпотужніших приладів у вашому домі є водонагрівач. Якщо ви порахуєте, скільки часу, тепла та енергії потрібно щоб закип’яти невелику кількість води для приготування макаронних виробів, ви можете побачити, як 80-літровий водонагрівач може збільшити ваші комунальні рахунки. Фактично, в середньому підігрів води опалення становить 14-18% від рахунків за енергію.

Тому, коли постає питання вибору нового приладу для нагрівання води, корисно знати свої енергетичні потреби. Вам потрібен газовий або електричний водонагрівач? Малий чи великий? Скільки коштів потрібно витратити? На всі ці питання можна підготувати відповіді.

Придбання енергоефективного водонагрівача може значно скоротити ваші витрати на гарячу воду.


Який водонагрівач вам потрібен?

Водонагрівачі бувають дуже різні. Існують звичайні, непрямі та навіть сонячні водонагрівачі. Крім того, деякі з них оснащені геотермальною енергією, мазутом, електрикою, природним газом та пропаном. Щоб переконатися, що ви вибрали найкращий, такий, що відповідає вашим потребам (вартість / розмір / використання / сумісність системи), обов’язково прочитайте наші поради з енергозбереження для вибору нового водонагрівача.


Як заощадити

Оскільки водонагрівачі розраховані на роботу до 20 років, вони можуть бути досить дорогими. Тим не менш, існує безліч способів не витратити всі кошти на придбання нового. Наприклад, держава також може мати власні податкові пільги для придбання енергоефективних водонагрівачів або теплових насосів.

При підтримці Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України існує  кредитна програма на придбання енергозберігаючого обладнання та утеплення будівель. Умови надання кредиту у рамках партнерської програми істотно відрізняються від існуючих в Україні стандартних умов кредитних програм.

Кредитна програма призначена для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), юридичних та фізичних осіб-підприємців малого та середнього бізнесу. До товарів, на які надається кредит, відноситься опалювальне, енергогенеруюче, водонагрівальне і кліматичне обладнання, системи теплоізоляції.

Як завжди, ми рекомендуємо шукати водяні нагрівачі з позначкою “енергоефективний” на етикетці, які дотримуються певного набору стандартів енергоефективності, спрямованих на економію грошей споживачів.

При купівлі нового водонагрівача можна вирішити деякі проблеми з енергозбереженням, багато хто з них стосується розумного використання.

Кілька порад:

  • Використовуйте менше гарячої води
  • Періть свій одяг прохолодною водою
  • Встановіть температуру водонагрівача до 50 градусів
  • Установіть душові головки з низьким потоком

Щоб отримати повний перелік порад щодо підвищення енергоефективності та отримати більше інформації та пропозицій щодо придбання нового енергозберігаючого водонагрівача, обов’язково перегляньте наш блог. При придбанні нового водонагрівача переконайтеся, що ви купуєте потрібний тип для вашого будинку, і заощаджуєте гроші, використовуючи місцеві податкові пільги та придбання енергоефективних водонагрівачів. Економте гроші з існуючими водонагрівачами, використовуючи менше гарячої води.

Перетворіть свій дім на енергоефективний з допомогою компанії Energy Consulting. До ваших послуг енергоаудит та тепловізійна зйомка. Деталі та вартість послуг тут. Звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.