Як налаштувати термостат для економії енергії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Правильно налаштуйте ваш термостат, щоб заощадити гроші та енергію!

Багато хто з нас знає, що протягом літа температура не єдина річ, що зростає – наші рахунки за енергію, як правило, також досягають рекордних висот через заходи охолодження, необхідні для збереження гарного самопочуття, наших домашніх тварин і навіть деяких побутових предметів.

Раніше ми вже говорили про належне налаштування термостатів, особливо програмованих термостатів, щоб підтримувати відповідні налаштування, коли ви вдома, спите або знаходитесь в іншому місці.


Налаштування термостата

Є очевидні результати, досягнуті, коли звичайний термостат замінений на програмований, що дозволяє регулювати час, коли ви вмикаєте опалення або кондиціонер відповідно до заздалегідь встановленого графіка. Під час того, як ви на роботі, спите або на літніх канікулах, якщо ви встановите температуру впродовж 8 або навіть 12 годин з 24 годин на день, ви побачите значну економію енергії.

Якщо ви винаймаєте будинок, і всі комунальні послуги сплачуєте самостійно, але, в той же час вдень часто вас немає вдома, ви можете заощаджувати на енергії. Щоб ви не вмикали кондиціонер на цілий день, є простий спосіб зберегти комфорт і заощадити енергію (навіть якщо за це вам потрібно доплатити), встановіть програмований термостат. Налаштуйте його на потрібну вам температуру протягом певного періоду вдень та ввечері, коли ви повернетеся додому. Таким чином, не потрібно постійно налаштовувати температуру, і вам захочеться повернутися додому та комфортно відпочивати після тривалого дня на роботі або веселого дня на сонці.

Програмовані термостати є продуктом ENERGY STAR, їх можна придбати у багатьох звичайних та Інтернет магазинах.

Коли наближається гарячі літні місяці, ми бажаємо вам удачі та закликаємо вас спробувати цей спосіб енергозбереження у вашому власному домі.


Шукайте багато інших способів заощаджувати гроші та енергію в блозі Energy Consulting. Скористайтеся можливість перевірити свій будинок чи квартиру на енергоефективність. Пропонуємо професійні послуги енергоаудиту та тепловізійної зйомки. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.