Як навчитися заощаджувати енергію

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Наші нові поради допоможуть вам заощадити енергію та гроші у ваших будинках.

Питання споживчої освіти дуже актуальне на сьогоднішній день. Наша країна лише починає свій шлях до ефективного використання паливних ресурсів, переробки сміття та економії енергії. Ми також хочемо долучитися до цієї місії та допомогти споживачам економити гроші за рахунок економії енергії. Ми пропонуємо практичні та прості дії, які можуть зацікавити як власників, так і орендарів будинків, щоб заощадити на своїх рахунках за енергію. Відвідайте блог Energy Consulting та читайте багато іншої цікавої інформації щодо енергозбереження.

Цікаво, скільки енергії ці поради допоможуть вам заощадити в цьому році? Ми описуємо їх нижче для вас і надаємо додаткові ресурси Energy Consulting, щоб допомогти вам заощадити ще більше енергії та грошей вдома.


Корисні поради для енергозбереження

  • Не дозволяйте грошам “вилітати” з вашого будинку. Окрім зачинення ваших дверей та вікон, коли працює опалення або кондиціонер, подумайте про ізоляцію та герметизацію будинку, для ще більшої економії енергії. Повітряна герметизація є одним із найшвидших способів скоротити витрати на опалення та охолодження, а в нашому блозі є матеріали, які надають покрокові вказівки щодо того, як ви зможете використовувати ваші вікна та герметизацію повітря за допомогою ущільнення.
  • Малі зміни мають великі результати. Повертаючи ваш термостат назад з нормального налаштування на кілька градусів протягом восьми годин на день, ви можете заощадити 10% на рік на витратах за опалення та охолодження.
  • Почніть заощаджувати гроші миттєво, регулюючи температуру вашого водонагрівача. Якщо температура вашого водонагрівача встановлена ​​занадто висока, ви можете витрачати зайві гроші. Оптимальна температура для водонагрівача близько 50 градусів.
  • Чи знали ви, що близько 90 відсотків енергії, яка використовується для прання одягу, витрачається на нагрівання води? Перемикання температури від гарячої до холодної води може значно зменшити споживання енергії. Дослідіть більше способів заощаджувати енергію під час прання.
  • Не платіть за енергію, яку ви не використовуєте. Просто використовуючи функцію сплячого режиму на вашому комп’ютері, ви можете заощадити на рахунках за електроенергію.
  • У середньому будинку 75% електроенергії, яка використовується для живлення електроніки та приладів, споживається, поки продукти не використовуються. Скоротіть пасивне споживання електроенергії, вимкнувши мережевий фільтр, коли ви закінчите користуватися електронікою.
  • Заощаджуйте гроші на витратах на паливо. Уникайте швидкого розгону та жорсткого гальмування вашого автомобіля.

Незалежно від того, чи підійдуть ці всі поради для вас, пам’ятайте, що чим більше енергії ви заощадите, тим краще.


Шукаєте поради щодо енергозбереження? Компанія Energy Consulting пропонує для вас послуги енергоаудиту та тепловізійної зйомки. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.