Як орендувати ефективну квартиру

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Якщо ви шукаєте для оренди нову квартиру, то наступні інформація для вас. З першого погляду можна сказати, що ви дуже скупа людина, але насправді треба думати, що ви – ощадливі. Спершу, задайте собі три головні питання: наскільки ваше нове житло далеко від громадського транспорту, роботи та інфраструктури? Чи можете ви зберегти свої рахунки за енергію до мінімуму? Що таке оренда?

Обговоримо речі, які потрібно шукати, щоб допомогти зберегти низькі витрати на енергоносії.


Що робити щоб не переплачувати?

Рахунки за електроенергію можуть фактично збільшити вартість оренди щомісяця. Ніхто не любить платити за природний газ і електроенергію, особливо тому, що ці рахунки можуть стати обтяжливими. Щоб краще оцінити цю додаткову вартість під час пошуку квартири, спочатку попросіть ріелторів дізнатися середні витрати на комунальні послуги. Також цю інформацію ви можете отримати безпосередньо від орендодавців, скільки вони платять щомісяця за газ та електроенергію.

Зверніть увагу на потенційні енергетичні проблеми. Ось деякі питання:

Яким способом відбувається підігрів води?
Який тип освітлення є в квартирі?
Чи є енергоефективні прилади?
Які встановлені вікна та двері?


Водонагрівач і кондиціонер повітря

Ваш водяний нагрівач та кондиціонер, ймовірно, споживають більшу частину енергії. Кондиціювання повітря та підтримка гарячої води забирають багато енергії. Зверніть увагу на розташування кондиціонера, переконайтеся, що він відносно нової моделі і має чисті фільтри. Якщо фільтр виглядає брудним, його, імовірно, потрібно замінити; і якщо повітряний отвір вентиляції заблоковано, буде недостатньо чистого повітря.

Це ж стосується водонагрівача. Деякі житлові комплекси не мають центрального гарячого водопостачання, тому орендарі пропонують бойлери або газові колонки. Зниження температури вашого водонагрівача може заощадити енергію та гроші на рахунках за природний газ. Ізоляція труб гарячої води теж буде корисною.


Термостат та освітлення

Програмовані термостати дозволяють встановлювати температуру вашої квартири протягом усього дня. Влітку можна автоматично вимикати кондиціонер, коли ви на роботі, і вмикати його назад, перш ніж ви повернетеся додому, так що в квартирі буде прохолодно і комфортно.

Освітлення може споживати 15% вашої електричної енергії, але доступні компактні люмінесцентні лампи (CFLs) можуть скоротити ці витрати на 75%. Типові 60 Вт лампочки можна замінити CFL, які використовують одну четверту енергії, видають те ж тепле світло, і останні працюють значно довше, ніж лампи розжарювання.


Техніка

Під час пошуку квартири перевірте, чи є прилади в помешканні енергоефективними. Пральна машина та холодильник дозволять щорічно заощаджувати в сумі 2000 грн на комунальних рахунках. Пральна машина ENERGY STAR також може заощадити більше 50% води, необхідної для прання вашого одягу.

Багато житлових комплексів мають старі, дешевші прилади. По суті, орендодавець заощадив гроші на вартості установки на початку, і дозволяє орендаторам нести витрати на енергію.


Утеплення

Старі двері та вікна можуть спричинити багато витоків повітря, що робить ваш дім холодним та сухим взимку і незвично теплим у літній період. Простіше це виявити взимку: прикладіть пальці навколо дверей і країв вікон. Якщо ви відчуваєте холодне повітря, то, ймовірно, є витік. Утеплення є недорогим способом усунення цих проблем, але краще, якщо ваші вікна будуть енергозберігаючими, а двері не пропускатимуть холод.


Отже, коли ви приймаєте рішення про те, де жити, подумайте про рахунки за енергію, як про додаткову вартість оренди. Потурбуйтеся про підвищення енергоефективності, для збереження грошей у вашій кишені, бо це саме те, що буде для вас корисним.

Компанія ІННІТІ Енерджі Консалтинг пропонує вам обстежити своє житло. Професійний енергоаудит та тепловізійна зйомка виконані нашими працівниками дадуть реальні результати. Ознайомтеся з вартістю наших послуг.

© 2019 Smarty.