Як пережити спекотні дні літа

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Перехід від весни до літа може бути як непомітним, так і шокуючим. Різке потепління може змусити вас почуватись так, ніби ви живете під збільшувальним склом. Що сказати? Літо вже тут, і буде спекотно. Отже, як ми можемо залишатись прохолодними, не витрачаючи багато грошей на охолодження?


Заощаджуйте енергію влітку

Використовуйте щільні штори, які блокують гарячі сонячні промені вдень. Використовуйте вентилятори у вечірній і ранковий час, щоб мінімізувати використання кондиціонера. Якщо ви не можете контролювати такі речі, як вдосконалення ізоляції або встановлення вентиляторів на горищі, то зосередьтесь на менших цілях. Те саме стосується орендаторів житла.

У Energy Consulting ми маємо безліч низькооплачуваних та безоплатних способів заощаджувати енергію влітку, які можна використовувати будь-кому, наприклад:

  • Використовуйте природну вентиляцію, особливо, якщо вночі повітря прохолодне.
  • Використовуйте обробку вікон і спеціальні покриття, щоб отримати прохолодне повітря і не пропускати тепло в дім.
  • Використовуйте стельові або звичайні вентилятори для циркуляції повітря.
  • Дотримуючись порад, наведених раніше у блозі про те, як заощадити енергію на кухні протягом літа.
  • Замініть лампи розжарювання на флуоресцентні або світлодіодні. Вони виділяють на 80% менше тепла, ніж звичайні лампи.
  • Намагайтеся вдень не вмикати комп’ютер та інші енергоспоживаючі прилади. Це допоможе зберегти прохолоду в приміщенні.

За високих температур доречно переходити на нічний режим харчування. Слід уникати у своєму раціоні важкої їжі та білків. Не слід сильно збільшувати кількість випитої води – краще обмежити активність і не витрачати багато енергії. Пийте зелений чай, він добре регулює теплообмін. Якщо є можливість, часто приймайте прохолодний або теплий душ. Прохолодний душ знизить температуру тіла, а теплий дасть вам відчути, що температура в кімнаті нижче, ніж є насправді. Крім того, душ зволожить шкіру, що дуже актуально в спеку.

Хоча багато людей можуть зробити більше, щоб заощаджувати енергію вдома – від додавання ізоляції до встановлення енергозберігаючих вікон, дверей та світлових люків – для інших ці варіанти фінансово недоступні.

Якщо ви зацікавлені в серйозніших кроках, звертайтесь до професійних аудиторів за допомогою. Аудитор проведе професійну оцінку енергії у вашому домі, а потім заплануйте роботу, яку потрібно виконати.


Для більш детальної інформації та консультацій щодо енергоаудиту, звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.