Як підвищити енергоефективність будинку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Відвідайте веб-сайт компанії Energy Consulting, щоб дізнатися про енергозберігаючі особливості вашого будинку.

Як правило, наші читачі зацікавлені в економії енергії в своїх будинках і, починають серйозно займатися цим питанням вкладаючи гроші, які вони заощаджують на комунальних витратах, в модернізацію будинку. Ми впевнені, що ви також знайдете багато цікавої інформації для себе. Корисні поради від Energy Consulting допоможуть вам заощадити гроші на енергії.


Як скоротити витрати енергії

Чи можете ви повірити в те, що типова сім’я витрачає шалені гроші на утримання будинку та комунальні послуги? Ці великі суми грошей можна було б краще витратити на інші речі! На жаль, велика кількість цієї енергії витрачається даремно. І кожен рік електроенергія, вироблена за рахунок викопного палива для одного будинку, викидає в атмосферу більше двоокису вуглецю, ніж два середні автомобіля.

Спробуйте підрахувати домашню енергію, і оцініть, скільки грошей ви заощадите щороку, зробивши прості модернізації, щоб підвищити ефективність вашого будинку. Заведіть записник і внесіть детальну інформацію про свій дім. Наприклад, кількість людей, які проживають у домі, площу та кількість поверхів, системи опалення та охолодження, а також тип і приблизний розмір вікон. Подумайте, які кілька основних кроків з енергоефективності ви готові здійснити. Але всю цю роботу за вас може здійснити кваліфікований аудитор. Замовте енергетичний аудит будинку та отримайте детальну інформацію про енергозбереження. На основі результату аудиту, ви зможете вирішити, які з удосконалень є найпростішими та найдоступнішими.

Вам порекомендують модернізацію, включаючи програмований термостат, ефективне внутрішнє підсвічування та енергозберігаючу пральну машину, водонагрівач. Можливо, потрібно додати ізоляцію в стінах, мансарді та підвалі чи встановити високопродуктивні вікна. Ви отримаєте розрахунки прогнозованої економії енергії, яку б ви заощаджували. Ви зможете визначити пріоритетність модернізацій, які ви можете собі дозволити зараз, і скласти список тих, які хочете зробити в майбутньому.

Ви можете зменшувати попит на енергію щодня у вашому домі, і коли ви скорочуєте споживання, ви зменшите використання природних ресурсів, таких як вугілля та газ, необхідні для отримання енергії. Це означає, що буде менше викидів парникових газів, що забезпечить чисте повітря для всіх нас. Крім того, ви заощаджуєте кошти на рахунках за комунальні послуги!


Замовивши енергетичний аудит в Energy Consulting, ви дізнаєтеся про неефективні аспекти вашого будинку та рекомендації, які допоможуть заощадити вам гроші. Детальніше про нашу діяльність та вартість послуг. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.