Як справться з високою температурою в найспекотніші дні літа

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Підготуйтеся до того, щоб убезпечити себе і ваших домашніх улюбленців від спеки цього літа. Дізнайтеся, що зробити щоб відчувати себе здорово і комфортно під час сильної спеки.

Сьогодні ми поговоримо про те як охолодити свій будинок, так як небезпеці отримати тепловий удар краще запобігти. Щороку з новин ми дізнаємося, що багато держав перебувають під надлишковим тепловим впливом. Надмірне тепло може бути небезпечним, і ми сподіваємося, що ви готуєтеся до того, щоб бути в безпеці, здоровими і в комфортному будинку.


Що робити для того, щоб уберегти себе від спеки

Ми зібрали для вас кілька корисних порад з підготовки до спекотного літа, для збереження здоров’я і запобігання пов’язаних з теплом хвороб. Багато порад з підготовки до літньої спеки такі ж, як і ті, які ми давали тут про захист будинку влітку в Energy Consulting – вони можуть підвищити ефективність і комфорт вашого будинку, допоможуть вам залишатися здоровими і бадьорими під час спеки.

Відвідайте наш сайт, щоб більше дізнатися про те, як залишатися здоровими в спеку.

Наші поради нижче, щоб підготувати ваш будинок до комфорту і ефективності під час спеки:

 • Закрийте всі щілини для зменшення кількості гарячого повітря, що потрапляє в ваш дім. Дотримуйтесь наших інструкцій по монтажу і закладанню щілин.
 • Прикрийте вікна, які отримують ранкове або денне сонце за допомогою штор, тюлі, навісів або жалюзі.
 • По можливості замініть склопакети вікон на сучасні сонцезахисні склопакети.
 • Встановлюйте віконні кондиціонери щільно; при необхідності, ізолюйте їх.
 • Перевірте вентиляцію для правильної роботи.
 • Тримайте двері і вікна закритими якомога довше під час спеки.
 • Уникайте приготування їжі, коли на вулиці спекотно; замість цього готуйте прохолодні легкі страви.
 • Уникайте прийняття гарячого душу; прохолодний душ або ванна будуть підтримувати температуру вашого тіла і уникати додавання тепла в ваш будинок.
 • Уникайте використання таких приладів, як посудомийні машини, пральні машини і сушарки для одягу в жарку пору доби. Все це додасть тепла вашому будинку. Запускайте їх ночами, і сушіть свій одяг зовні, якщо зможете.
 • Залишайтеся всередині будинку якомога більше, і подумайте про відвідування громадських будівель, таких як бібліотеки, якщо у вас немає кондиціонера в вашому домі.
 • Тримайтеся в прохолоді, пийте багато води (навіть якщо ви не хочете пити) і використовуйте вентилятори. (Зверніть увагу, що вентилятори не перешкоджатимуть захворюванням, пов’язаним з теплом, тому приймайте інші заходи, щоб охолодити ваше тіло!)

Розкажіть сусідам, друзям і всім членам сім’ї, як добре себе почувати під час спеки, особливо якщо у них немає домашніх систем охолодження або вони проводять багато часу на вулиці. Також переконайтеся, що ваші домашні тварини знаходяться в тіні і мають доступ до води. Будьте готові до літа, подбайте про себе і один про одного – більш прохолодні дні попереду!

Хочете дізнатися ще більше порад як підготувати свій будинок до спекотного літа або холодної зими? Заходьте на наш сайт, дзвоніть нам і отримаєте поради про те, як зробити свій будинок енергоефективним вже сьогодні!

© 2019 Smarty.