Як створити комфортну температуру в офісі

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Відвідуючи офіси різних фірм ви, напевно, помітили те, що ви, можливо, спостерігали вже у себе в будинку: в одному приміщенні було багато мікро кліматів, починаючи від спекотних кімнат до зовсім холодних. Офіси з вікнами, які виходили на південь та захід, були найгарячішими, а офіси з вікнами на північ та схід були більш прохолодними, а офіси взагалі без вікон були, як правило, зовсім некомфортними.


І в спеку, і в холод

Це така особливість будівництва з використанням кондиціонування та центрального опалення. “Один клімат підходить всім” твердження, що було б вірним, якби кожен офіс мав однаковий сонячний обігрів, вентиляцію тощо, – але вони цього не роблять. Жаркі офіси потребують кондиціонування, тоді як ті, які не мають постійного сонячного світла, не потребують постійного охолодження. В нашому енергозберігаючому блозі ми вже розглядали як створити оптимальні комфортні умови праці.

Кінцевим результатом є те, що деякі офіси залишаються теплими, а інші – холодні. Це може призвести до “термостатних війн”, де працівники борються за збалансованість центрального повітряного виробництва на свою користь.

Що можна зробити з цим? Ось кілька ідей.

  • Розміщуючи офісні приміщення вашої фірми, обговорюйте обробку вікон спеціальними плівками із фільтром, що блокують сонячне світло, або додайте жалюзі. Зниження кількості проникнення сонячних променів в офіси може зменшити потребу у постійному використанні кондиціонера, щоб зробити їх комфортними.
  • Використовуйте вентилятор. Постійна циркуляція повітря може допомогти вам почувати себе більш комфортно і більш прохолодно, створюючи ефект охолодження.
  • Носіть светри та вдягайте одяг у кілька шарів. Замість того, щоб спробувати боротися з холодом та спекою або принести на роботу портативний нагрівач (що часто проти офіційних правил), принесіть светр. Користуючись цим способом, можна затишно залишатися в найхолоднішому офісі в светрі, або скинути його, якщо в офісі занадто тепло.

Важко працювати продуктивно в офісі, коли вам неприємно (занадто холодно чи спекотно), але є речі, які ви можете зробити. Замість того, щоб почати війну температур у вашому офісі, подумайте про те, як ви можете бути активними у вирішенні цієї проблеми. Ваші колеги навіть можуть вам подякувати чи допомогти!


Хочете заощаджувати енергію на своєму підприємстві? Тоді вам в компанію ІННІТІ Енерджі Консалтинг! Пропонуємо якісний енергоаудит державних та приватних підприємств. Вартість наших послуг перегляньте тут.  Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.