Як створити затінок біля будинку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Весна – це улюблений час року для багатьох з нас. Сніг (нарешті!) розтанув, температура ідеальна, і все знову зелене та барвисте. Рідко необхідно вмикати обігрівач або кондиціонер, щоб залишитися комфортно вдома, і нема нічого кращого, ніж розслабляючий вечір біля будинку у зручному кріслі.

Але це триває недовго, і незабаром гарячі дні літа будуть у нас. Тому, у своєму будинку варто подумати про те, як скоротити рахунки за охолодження, доки ви будете себе комфортно почувати в будинку та біля нього.


Як вберегтися від спеки

Якщо ваш будинок розташований у мальовничій місцевості і ви маєте чудовий панорамний вид на гори чи ліс на заході, який є чудовим, без сумніву, але пряме сонячне світло сприяє тому, що ваш кондиціонер працюватиме понаднормово, коли він нагрівається. Крім того, буває настільки спекотно, що ви не можете використовувати наш задній дворик, щоб насолодитися цим прекрасним видом протягом літніх місяців.

Є одне рішення для цього: створити тінь.

Ви можете зробити навіть більше, ніж посадити величезні дерева на вашому задньому дворі. Якщо у вас є простір і потрібно трохи тіні, то обов’язково розглянете посадку дерев; вони можуть охолоджувати температуру навколишнього повітря до 5 градусів! Дізнайтеся більше про планування вашого ландшафту для ефективного затінення.

Якщо за браком місця ви не можете посадити дерева, можна побудувати альтанку біля будинку. Влітку можна вирощувати виноград над нею, і ви матимете приємний прохолодний затінок для відпочинку та барбекю; взимку, відкриті планки все одно дозволять освітленню і теплу проникати на територію, тому ви не втрачаєте всіх природних вигод.

Між альтанкою та внутрішнім двориком можна встановити гойдалку з дашком, що також буде скороченням надлишкового теплового приросту із заходу.

Кущі можуть затінювати землю і зменшити теплове випромінювання до будинку, а високі рослини можуть затінювати стіни і навіть деякі вікна. І не забувайте про свій кондиціонер; затінення зовнішнього блоку може підвищити його ефективність на 10%.

Ви також можете перевірити способи затінення вікон; покриття для віконних дверей є гарним початком, але маркізи та накладні частини є можливістю для гарного зовнішнього вигляду.

Нарешті, також перегляньте наш блог ІННІТІ Енерджі Консалтинг, щоб отримати додаткові способи збереження енергії навесні та влітку.


Скорочення рахунків за опалення та охолодження будинку – важливий крок для кожної сім’ї. Компанія ІННІТІ Енерджі Консалтинг знає як цього досягнути. Замовляйте енергоаудит будинку чи підприємства. Вартість послуг дивіться тут.  Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.