Як вберегтися від пасивного споживання енергії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Наше повсякденне життя оточене безліччю різних побутових приладів, які допомагають нам здійснювати всі наші бажання. Позіхаючи, ви вимикаєте свій телевізор. Ви перевіряєте час на кавоварці, набираєте склянку води з електрочайника на кухні… ой! Вже надто пізно. Немає часу, щоб надсилати останню електронну пошту сьогодні ввечері, і замість того, щоб вимкнути комп’ютер чи ноутбук, ви лягаєте спати. Завтра закінчите всі справи.

Пропонуємо для вас декілька способів збереження електроенергії в домі.


“Енергетичні вампіри”

Але, як вампіри, пристрої, які ви вимкнули, не можуть мирно відпочити, коли сонце вже зайшло. Багато побутових приладів переходять у так званий стан “живлення в режимі очікування”, коли вони були вимкнені. Це тоді, коли світиться червона лампочка, коли телевізор вимкнено, а годинник працює на кавоварці, коли кава не заварюється.

А в режимі очікування електроприлади можуть продовжувати “смоктати” – багато енергії. Згідно з Національною лабораторією Лоуренса Берклі (США), від 5 до 10% споживання житлової електроенергії відбувається в режимі очікування. Найчастіше це такі споживачі, як телевізор, кабельна коробка та комп’ютери з ноутбуками.

Відключення комп’ютерів, зарядних пристроїв мобільних телефонів, аудіо і відеотехніки  у разі відсутності потреби у їх роботі дає можливість  реалізувати  суттєвий потенціал енергозбереження при використанні електроенергії. Також вчасне вимкнення електроплити, унеможливлення роботи її без потреби, підбір посуду за розмірами нагрівального елемента плити  дає можливість зменшити витрати електричної енергії  на 30 – 40 %.

Відключення телевізора може бути не практичним варіантом щовечора, але, як ви плануєте літні канікули, розгляньте можливість відключення деяких з цих “вампірів енергії”, і ви можете зробити значну економію енергії – для цього не потрібно дерев’яних кілків або часнику 🙂

Підрахувавши загальну економію, яку можна отримати завдяки таким простим заходам, як використання енергозберігаючих ламп і вимкнення із розетки зарядних пристроїв для мобільного телефону, та помножити на кількість ламп для заміни в одному офісі чи будинку, – то можна з приємністю переконатися, що економія буде відчутною.


Замовляйте професійний енергоаудит будинку в компанії Energy Consulting. Вартість енергоаудиту дивіться тут. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.