Як впоратися зі спекою без кондиціонера

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Пропонуємо вам прості недорогі способи боротьби зі спекою в приміщенні влітку. Жалюзі – чудовий варіант для охолодження вашого будинку влітку.

Якщо у вашому домі спекотно – найпростіше ввімкнути кондиціонер. А що робити, якщо у вас його просто немає? З огляду на це, ми пропонуємо найпростіші способи збереження вашого будинку прохолодним цього літа. Енергоефективність є важливим елементом для нас, тому розглянемо як сидіти у вашій вітальні не вкрившись краплинами поту і заощаджувати енергію.


Віконні плівки, штори та тенти

Влітку вікна відмінно підходять для сонячного світла, але вони також можуть стати небажаним джерелом тепла. Обробка вікон не може бути найцікавішим виправленням, але це є одним з найдешевших варіантів. Обов’язково розгляньте його.


Штори, фіранки

Якщо у вас їх вже або ще немає, підберіть відтінки штор або жалюзі, щоб сонячне проміння не проникало в дім протягом дня. Вибирайте нейтральні кольори, які будуть відбивати сонячні промені та тепло. Крім того, затінювачі можуть бути встановлені на зовнішньому боці вашого будинку, щоб додати тінь до вікон. Звичайно, це більш постійні міри, які можуть бути не ідеальними для всіх сезонів.


Плівки з високою відбивною здатністю

Інша річ, яку слід враховувати, це додавання рефлективної плівки з високою відбивною здатністю до вікон. Вони можуть допомогти блокувати літні сонячні промені, які крім того ще й з високими температурами. Щоб дізнатись більше про ефективність вікон, перегляньте нашу публікацію, присвячену вікнам.


Вимкніть лампи

Лампи розжарювання виділяють не тільки світло, але і тепло, адже вони виділяють 90% своєї енергії у вигляді тепла. Цього достатньо, щоб додати кілька градусів до кімнатної температури. Подумайте про покупку світлодіодних ламп, які зовсім не виділяють тепла, використовуючи електроенергію в основному з метою виділення світла.


Вентилятори

Літо вимагає веселощів та охолодження, а також цінних порад як це зробити, тому ми пропонуємо інноваційні способи охолодження з вентиляторами. Вентилятори підсилюють рух повітря і працюють з різними швидкостями та функціями. Захоплююча покупка – це новий вентилятор, який може розпилювати краплі води в повітря, що створить вам ідеальний ефект, щоб охолонути.


Вимкнення електроніки

Це досить проста справа, але неякісна електроніка може виробляти стільки тепла, скільки лампи розжарювання. Якщо ви дійсно хочете, щоб вітальня була прохолодною влітку, ввімкніть вентилятор, але вимкніть телевізор, програвач, кабельну коробку та ноутбук у вітальні.


Замість того, щоб придбати кондиціонер, розгляньте обробку вікон та ввімкнення вентиляторів, щоб охолодити ваш будинок влітку.

Компанія Energy Consulting пропонує за доступними цінами енергоаудит та тепловізійну зйомку приватних будинків та підприємств.

© 2019 Smarty.