А як ви економите енергію цього року?

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

У 2018 році Всесвітній день Землі святкували 20 березня, хоча в одних країнах це свято було 22 квітня. Але, не зважаючи на те, який день зараз на календарі, ви можете прийняти рішення відмітити День Землі сьогодні. День Землі в даний час відзначається в більш ніж 193 країнах світу щороку. Приєднуйтесь!

Які у вас нові плани цього року? Може бути, що ви вирішили повернутися в тренажерний зал і, нарешті, втратити останні зайві кілограми. Може, ви вирішили нарешті попрощатися зі старим неефективним обігрівачем і придбати новий. Або, можливо, вам сподобалася якась ідея з нашого енергозберігаючого блогу, і ви вирішили зробити все, що завгодно, щоб заощадити енергію та гроші цього року.


Економія енергії у побуті

Коли ми говоримо про економію енергії протягом усього року, легко забути, що ми не просто користувачі енергії, коли ми знаходимося вдома. Багато хто з нас проводить велику частину наших днів на роботі, а енергія, яку ми використовуємо, є значною. Згідно з інформацією ENERGY STAR®, енергія, необхідна для підтримки всього одного офісного працівника на добу, виробляє в два рази більше викидів парникових газів, ніж прагнення цієї особи працювати. Чудово, що є багато ресурсів, які допоможуть вам вирішити цю проблему на роботі, а День Землі (коли б ви його не святкували) може стати ідеальним днем для початку змін.

У кожній розвиненій країні, щойно настає час для відзначення Дня Землі, розробляють велику кількість інформаційних матеріалів, що включають плакати, буклети, рекламу, статті, що допоможуть вам розпочати свою кампанію по енергозбереженню. Також доступно багато Інтернет-ресурсів присвячених альтернативним джерелам енергії. Численні спільноти влаштовують заходи, спрямовані на вирішення екологічних проблем, з якими стикається світ сьогодні.

Головне розпочати. У нашому блозі ви знайдете ще більш детальну інформацію про те, як зробити покращення енергії – від офісних та комерційних підприємств до кухні та подвір’я. За допомогою цих ресурсів ви зможете швидко запустити свою енергетичну кампанію “День Землі”. Почніть з простого: сортуйте сміття, зменшіть використанні пластику та сортуйте його, посадіть дерево, використовуйте енергоефективні лампочки, вимикайте комп’ютер на ніч, утепліть двері та вікна.


Настав час подумати про енергозбереження. Пропонуємо вам комплексний підхід до вирішення питання економії енергії та коштів на комунальних платежах. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.