Як ви заощаджуєте енергію під час свят?

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Між сімейними канікулами, покупками та приготуванням екстравагантних святкових страв, енергозбереження, як правило, не перебуває на першому місці у списку речей, які потрібно зробити під час святкового сезону. Але існує безліч способів заощаджувати гроші та енергію навіть зараз, роблячи мало – і навіть весело – речі, які зменшують наші комунальні послуги та використовують менше енергії в цілому.


Заощадження під час свят

На цьому тижні подумайте, чи можете ви економити гроші використовуючи повторно пакувальний папір, створюючи різдвяні подарунки з вторинної сировини, такі як продукти харчування, сторінки старих журналів та пакувальний папір.

Не потрібно зупинятися лише на цьому – ви також можете скоротити споживання енергії під час свят:

  • Слідкуйте за деякими порадами щодо приготування їжі на кухні. Користуйтеся мультиваркою. Приготувати суп в мультиварці обійдеться майже в 5 разів дешевше, а випічка в мультиварці взагалі в майже 30 разів, ніж на газовій плиті.
  • Світлодіодні лампи та гірлянди. В 2012 році на території ЄС в магазинах були доступні вже виключно енергозберігаючі люмінесцентні лампи. Замініть поступово свої старі лампи розжарювання на світлодіодні економні лампи. Відмова від нераціонально використовуваної лампочки потужністю 100 Вт протягом року дає змогу заощадити близько 200 кВт/год електричної енергії. Люстра з двома люмінесцентними лампами потужністю 40 Вт споживає упродовж року приблизно 100 кВт/год електричної енергії.
  • Використовуйте регулятори освітлення, такі як таймери та датчики руху. Приблизно 30% електроенергії втрачається на освітлення приміщень, у яких нікого немає. Тому не забувайте вимикати світло коли виходите з будинку.
  • Ефективне водіння. Коли ви збираєтеся подорожувати під час свят використовуйте поради з нашого блогу Energy Consulting.
  • Активний відпочинок. Багато електроенергії споживається телевізорами та іншими побутовими приладами з увімкненою функцією stand-by. Діод, що світиться, вказує, що пристрій постійно споживає струм із мережі. Завдяки повному вимиканню пристроїв із мережі можна заощадити близько 10% енергії протягом року. Спробуйте влаштувати цікаву гру з дітьми в будинку або на свіжому повітрі.
  • Температура у приміщеннях. Температуру слід встановлювати для кожного приміщення окремо. Підвищення температури на кожний 1 градус понад норму збільшує вартість обігрівання на 8%. Закривання дверей між теплими і холодними приміщеннями знижує вартість обігрівання приблизно на 10%.

А що ви робите для економії енергії під час святкового сезону?


Заощадження коштів на зменшенні витрат за комунальні платежі – тепер це можливо! Замовте тепловізійну зйомку свого будинку чи квартири, та дізнайтеся де ваш дім втрачає енергію. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.