Як вибрати енергозберігаючу лампочку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Вибрати енергозберігаючу лампу просто простішого! Якщо для вас це досі проблема, пропонуємо 5 простих кроків для вибору ідеальної енергоефективної лампочки.

Пам’ятаєте той день, коли ви були в магазині та вибирали лампу? Ряд ламп різної потужності, кольору, розміру та форми був перед вами. Важко самостійно зробити вибір і не схибити. Ви довго читали та роздивлялися, але в кінцевому підсумку ви придбали не ту лампочку…

Ми спробуємо зробити так, щоб вибір лампочки для дому був не таким страшним для вас. У нас є відповіді на питання, які стосуються вибору енергоефективної лампи освітлення.

Але якщо ви хочете зробити кілька простих кроків для вибору потрібної лампочки, ось вони.


Крок 1: що значить енергозбереження?

Спочатку шукайте позначення КЛЛ. Правильна назва ламп, які в народі називають енергозберігаючими, – компактні люмінесцентні лампи (КЛЛ). Це означає, що лампа, яку ви вибираєте, сертифікована для економії енергії. Лампочки доступні у всіх формах і розмірах, а деякі навіть мають регульовану гамму. При виборі енергозберігаючої лампи обов’язково візьміть до уваги її потужність, тип цоколя, форму, колірну температуру, гарантію і термін служби.


Крок 2. що будемо освітлювати?

Вирішіть яке призначення буде в лампочки? Столовий або поверховий світильник? Стельове підсвічування? В залежності від місця розташування лампи слід вибирати відповідну температуру кольору.


Крок 3: люмен, а не ват

Далі, шукайте люмени на ярлику. Оскільки ви купуєте енергозберігаючу лампу, вам слід шукати люмени, а не вати, щоб дізнатись, якою буде ваша лампа. Люмен – одиниця вимірювання світлового потоку. Ватт вказує споживану енергію, а люмени показують кількість світла. Енергозберігаюча лампочка споживає менше ват і забезпечує однаковий рівень яскравості. Наприклад, лампа розжарювання потужністю 100 Вт становить близько 1600 люменів.


Крок 4: освітлення під настрій

Спочатку потрібно вибрати свій колір. Енергозберігаючі лампочки тепер мають різноманітні кольори. Світловий вигляд (колір) відображається на позначці в ярлику як цифра в шкалі Kelvin (K).

Для отримання теплого світла необхідна лампа з колірною температурою 2700 К. Таке освітлення буде дуже нагадувати традиційне, як від лампи розжарювання, і ідеально підходить для квартир та будинків. Міжнародне маркування – 830 або 827.

Колірна температура в 4100 К забезпечить світлом, схожим на природнє. Лампи з такою колірною температурою краще використовувати в офісних та громадських приміщеннях. Міжнародне маркування ламп – 840.

Лампи ж з колірною температурою 6400 К з холодним білим світлом краще використовувати для зовнішнього освітлення, освітлення виробничих, медичних приміщень. Їх міжнародне маркування – 940, 954 і 965.


Крок 5: купуйте, встановіть, насолоджуйтесь

Все, ви вибрали ідеальну лампочку для вашого будинку, і ви готові заощадити енергію. Тепер вам доведеться оплатити вартість на касі, але якщо ви думаєте, що ваша ідеальна лампочка занадто дорога, подумайте ще раз! Ваша енергоефективна лампочка працюватиме на 3% – 25% довше! Якщо ви заміните 15 старих ламп розжарювання, ви можете гарно заощадити.


Отже, не переймайтеся складністю вибору ідеальної енергозберігаючої лампочки. З нашими порадами та консультацією продавців ви зміните свій будинок та заощадите гроші та енергію!

Якщо ви зацікавлені в енергозбереженні, утепленні та модернізації свого будинку звертайтеся в Energy Consulting. Для вас ми проведемо професійний енергоаудит та тепловізійну зйомку. Вартість наших послуг перегляньте тут.

© 2019 Smarty.