Як заощадити енергію під час роботи з дому

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Якщо вам пощастило, щоб мати можливість працювати з дому один або два дні на тиждень – використовуйте цей час для максимальної економії енергії. Ви можете не тільки уникати стресової дороги до роботи з корками, але й виконати більше роботи без регулярних відволікань, як в офісі. Більше компаній дозволяють своїм працівникам такий графік роботи, але це може викликати певні труднощі, коли мова йде про економію енергії та збереження витрат.

Існують чіткі енергозберігаючі переваги для роботи вдома, ви уникаєте поїздок та економите паливо, що є важливо, але працюючи вдома, ви можете використовувати більше енергії, ніж коли знаходитеся на роботі. Це просто тому, що ви знаходитесь там, працюєте в теплі (взимку) і використовуєте електрику. Але є кілька речей, які ви можете зробити, щоб мінімізувати споживання енергії під час роботи вдома.


Відкрийте жалюзі

Коли ви збираєтесь на роботу, часто просто забуваєте відкривати жалюзі взимку, щоб впустити сонце. Про це легко забути, коли ви виходите з дому в темний і холодний час, але про це важко забути, коли ви вдома і розумієте, що це додаткове тепло для вашого дому.

Коли ви знаходитесь поза домом, імовірно, термостат налаштований на низьку температуру. Можливо, вам буде незручно бути у домі протягом дня із звичайною низькою температурою, тому природне тепло допоможе вашому будинку бути теплішим.

Також не забувайте відкривати жалюзі у вашому офісі або в будь-якому місці, де ви працюєте, навіть якщо він не отримує прямих сонячних променів. Природне денне світло чудово підходить для роботи, і вам не доведеться вмикати будь-які світильники або настільні лампи. Якщо вам не пощастило мати вікно в офісі, скористайтеся тим, щоб бути вдома і сидіти поруч з ним!


Візьміть ковдру

Ні, не йдіть до дивану і не дрімайте! Це не те, що означає робота вдома. Але це часто є можливістю одягатися трохи менш формально і робити те, що ви не можете робити в офісі: носити футболку та накинути ковдру на коліна. У будь-якому випадку, ваш домашній офіс, як правило, трохи прохолодніший, ніж решта будинку, тому ковдра на колінах гарантує, що ви почуватиметесь комфортно, не використовуючи додатково обігрівач.

Ми не рекомендуємо працювати в халаті і тапках, але, якщо ви добре виконуєте свою роботу, чому ми маємо право вас засуджувати? 🙂


Використовуйте мережеві фільтри

Якщо ви працюєте вдома, дуже ймовірно, що ви працюєте на комп’ютері. Але це може не просто бути вашим комп’ютером. Може бути, у вас є принтер, сканер, телефон (або зарядний пристрій), факс, монітор, модем, маршрутизатор і хто знає, яка ще інша електроніка. Мережеві фільтри гарантують, що ці пристрої не споживатимуть енергію, коли вони не використовуються. Дуже зручно, чи не так?

Це лише кілька ідей, які ви можете застосувати, щоб заощадити енергію під час роботи вдома. Крім того, ці поради в основному стосуються зими, тому читайте більше в нашому блозі.


Вирішили зайнятися питанням енергозбереження? Дізнайтеся вартість та перелік послуг від компанії ІННІТІ Енерджі Консалтинг. Пропонуємо весь спектр послуг енергетичного обстеження. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.