Як заощадити на охолодженні будинку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Охолодження будинку становить приблизно 6 відсотків середнього споживання енергії у домогосподарстві. Щоб допомогти вам економити гроші за рахунок економії енергії, наші фахівці відповідають на запитання щодо вашого домашнього охолодження.

Жарка погода влітку може сприяти не лише гарній засмазі, а й збільшенню ваших рахунків за електроенергію. Для багатьох домашніх господарств, які залежать від кондиціонування, ми підготували цікаву інформацію.


Зниження витрат на охолодження

Вентилятор споживає дуже мало енергії у порівнянні з фактичним кондиціонуванням повітря. Якщо ввімкнений вентилятор забезпечує необхідний комфорт, тоді він буде більш економічним.

Якщо вам потрібно використовувати систему охолодження, ви можете скоротити витрати кількома способами:

  • Знизьте навантаження на охолодження. Зменшення кількості тепла, що потрапляє у ваш будинок, зробить роботу кондиціонера ефективнішою, це також означає, що рахунки за електроенергію будуть меншими. Кілька способів знизити навантаження на охолодження вашого будинку включають в себе затінення ваших вікон і даху. Це білі поверхні, прохолодний дах та збільшення ізоляції вашого будинку. У вологому кліматі важливо зменшити надлишок витоку повітря.
  • Також майте на увазі, що внутрішні джерела тепла, такі як ваша духовка, можуть додати вашому кондиціонеру роботи.
  • Підвищіть ефективність вашого обладнання: найпростіше поліпшення ефективності означає підтримку обладнання в належному стані – забезпечення вашій системі належного повітряного потоку, чистого повітряного фільтра. Це також означає зменшення будь-яких витоків повітря та ізоляція, якщо це можливо. Для довгострокових інвестицій, подумайте про заміну кондиціонера. Нове обладнання високоефективного охолодження використовує значно меншу кількість енергії, щоб забезпечити той ж рівень охолодження, як старе обладнання.
  • Не охолоджуйте більше, ніж потрібно: чому витрачати гроші на охолодження, яке ви не використовуєте? Замість цього підніміть термостат під час роботи або відключіть кондиціонер під час відпустки. Якщо ви не користуєтеся деякими кімнатами, закрийте їх. Ви також можете використовувати вентиляційне охолодження, вентилятори для охолодження всього дому, економайзери (технологія, яка втягує зовнішнє повітря, коли воно є більш прохолодним, ніж повітря в будинку), і зволожувачі повітря, якщо це потрібно.

Для отримання додаткової інформації про кондиціонери, ознайомтесь нашими порадами.


Інші варіанти для охолодження будинку без використання кондиціонера

Є кілька методів, якими можна скористатися без увімкнення кондиціонера:

  • Коли зовнішні прохолодніше, ніж всередині дому, застосуйте для будинку механічну вентиляцію – наприклад, звичайні вентилятори або природну вентиляцію. Це призведе до видалення тепла, що генерується у вашому домі.
  • Тримайте свій будинок прохолодним, зменшивши джерела тепла. Вони можуть бути як внутрішніми, наприклад, приладами у вашій кухні, так і зовнішніми, такими як сонячне світло.
  • Рух повітря будь-якого роду створює прохолодні відчуття, доти, поки повітря не сягне температури тіла. Стельовий або портативний вентилятор може допомогти вам почувати себе комфортно.
  • Якщо є великі перепади температур, провітрюйте будинок, відкриваючи вікна вночі, щоб попередньо охолодити будинок та мінімізувати підвищення температури протягом дня.

Щоб дізнатися більше способів заощаджувати енергію вдома, перегляньте наші публікації.

Шукаєте більше способів заощадити енергію? Тоді послуга тепловізійної зйомки та енергоаудит саме для вас! Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.