Як заощаджувати енергію на кухні

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Кулінарія є важливою частиною святкового сезону. Смачна вечеря об’єднує людей так, як матеріальні речі об’єднати не можуть. Але з холодними зимовими температурами, економія електроенергії є важливою справою, особливо під час приготування до святкової вечірки з друзями та родиною. Перевірте свої знання з заощадження енергії за допомогою наших енергетичних порад!


Який найефективніший прилад на вашій кухні?

Це ваша мікрохвильова піч, вірите ви в це чи ні. Вона лише за 2 хвилини приготує попкорн, використовує лише 1/3 потужності вашої печі (в середньому 750-1100 Вт) і може використовуватися для заморожених страв, підігрівання залишків їжі та розморожування курки. Насправді існують цілі книги, присвячені кулінарному використанню мікрохвильової печі. Мікрохвильовка тепер перетворить приготування страв на справжнє свято. Як правило, коротший час приготування дорівнює меншій кількості Ват, і ви навряд чи зможете використовувати мікрохвильову піч довше, ніж 20 хвилин підряд, навіть випробовуючи нові рецепти.


Який кухонний прилад використовує менше енергії, ніж ваша духовка, і його можна залишити на цілий день?

Якщо ви ще не здогадалися, то це Slow cooker або повільноварка. Пристрій, який має девіз “Приготувати і забути”, популярний у 70 роках, готує неймовірні тушковані страви, грудинку і курку для закуски дуже просто. Він також використовує набагато менше енергії. За допомогою повільноварки зручніше готувати великі, проблемні для іншого посуду великі шматки м’яса, що мають прожилки. Збільшений час приготування їжі дозволяє змішуватися ароматам різних продуктів, утворювати гармонічну композицію.


Як етикетка ENERGY STAR® може заощадити гроші на кухні?

Етикетка ENERGY STAR® означає, що прилад буде споживати набагато меншу кількість електроенергії, ніж його аналог старішого зразка. Ви можете знайти таку позначку на приладі та електроніці більшості виробників. Придбання енергоефективних пристроїв може буквально заощадити вам значну суму на витратах на комунальні послуги протягом усього терміну служби вашої техніки.


Як ви оцінюєте енергоспоживання вашої кухонної техніки?

Так, можливо, це дрібниці, але це, безумовно, важливо знати.

Формула для оцінки енергоспоживання виглядає ось так:

(Потужність × години, що використовуються на день) ÷ 1000 = Споживання щоденного КВт-год
1 кВт = 1000 Вт

Помножте це на кількість днів, коли ви використовуєте прилад протягом року для річного споживання в кВт * год на рік. Ви також можете подивитися характеристики ваших індивідуальних приладів, щоб дізнатись інформацію про напругу та потужність.

Щоб дізнатись більше про енергозбереження, будь ласка, прочитайте наші поради від Energy Consulting. Знаючи, які кухонні прилади найефективніші, ви можете заощадити гроші в цьому сезоні.


Пропонуємо послуги професійного енергоаудиту та тепловізійної зйомки. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.