Як затінити свій будинок в літній час?

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

На цьому тижні ви прочитаєте про деякі способи використання тіні, щоб зберегти ваш будинок достатньо прохолодним навесні та влітку. Деяким людям досить пощастило мати багато дерев для природної тіні, а інші з нас повинні створити свій власний затінок. Це може стати цікавою та захопливою справою, спробуйте продуктивно попрацювати для майбутнього затінку, адже є багато креативних способів зробити ваш двір прохолодним.


Затінення будинку та подвір’я

Весна – це ідеальний час року, щоб зробити деякі нові насадження на вашому подвір’ї, а озеленення – це природний і прекрасний спосіб зберегти ваш будинок прохолодним влітку та зменшити витрати на енергоносії. Правильно розміщені дерева можуть заощадити до 25% енергії, характерної для домашнього використання. Щільно розташовані листяні дерева, як правило, краще, і вони повинні бути посаджені на південному боці ділянки, але досить далеко від будинку, щоб забезпечити належне зростання обраного дерева, але й досить близько, щоб тінь дерева в його зрілому віці, падала на вікна, що виходять на південь.

Будьте уважні, коли вибираєте дерева, які будуть рости у вашій кліматичній зоні. Краще обирати поширені види – це безпрограшний варіант, а от від екзотичних насаджень краще відмовитися. Це гарантуватиме, що ваші дерева будуть здоровими, і вони зазвичай потребують менше води. І щоб бути екологічно чистими, використовуйте натуральні добрива та пестициди.

Рослини, що мають здатність витися є також гарним рішенням на вашій ділянці. Вони затіняють ділянку, над якою в’ються та створюють природну красу навколо. Тільки поцікавтеся, чи можуть вони добре рости на пекучому сонці.

І якщо ви не можете посадити дерева, існують інші методи, такі як накриття та тенти, які можна використовувати для затінення вашого будинку. Ще можна використати для затінення спеціальні панелі, сітки і тканинні стрічки. Якщо чекати коли виросте посаджене вами дерево надто довго, можна тимчасово перенести відпочинкову зону під вже зрілі дерева.

У вас є можливість поділитися своїми думками з питань енергоефективності або поновлюваних джерел енергії для споживачів, будь ласка, пишіть свої питання та пропозиції. Більше інформації читайте у нашому блозі.


Компанія ІННІТІ Енерджі Консалтинг пропонує для вас послуги професійної теплоізоляції та герметизації, а також енергоаудит, виконаний сертифікованими спеціалістами. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.