Як зберегти енергію на комерційних об’єктах

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Для багатьох з нас, думати про енергоефективність, це означає думати про зміни, які ми можемо зробити в себе вдома. Але житлова енергоефективність – це лише один шматок енергетичного пирога. Використання енергії в житловому та комерційному секторах становить відповідно – 22% та 19%. Це означає, що комерційні приміщення – офіси, магазини, школи, складські приміщення, ресторани та інші будівлі, які служать робочими місцями – також повинні бути в списку, коли ми думаємо про способи використання меншої енергії у нашому повсякденному житті.


Збереження енергії в комерційному секторі

Погодьтеся, що енергозбереження є постійним процесом, який навіть менеджер з енергозбереження повинен постійно переглядати. Є багато будинків, де можна працювати над тим, щоб скоротити споживання енергії протягом певного часу. Зміни сезонів, коливання витрат на енергію та зміна енергетичних потреб – і всі ці зміни можна розглядати як можливості перегляду стратегій збереження енергії, незалежно від того, чи є ця будівля великим магазином, багатоповерховим готелем або невеликою офісною будівлею.

Отже, якщо ви ще не застосували енергоефективність на своєму робочому місці, можливо, пора починати.

Зміна освітлення на більш ефективні варіанти може зробити легкий перший крок; інше – налаштування параметрів керування живленням у вашому офісному обладнанні для роботи в їх найбільш ефективному режимі. Якщо ваше керівництво вже внесло ці зміни, ви можете подумати про переналаштування або заміну системи опалення або про модернізацію оновлень будівель, такі як додавання ізоляції або утеплення вікон. Або залучіть усіх працівників до участі в цьому процесі та розпочинайте спільні дії, щоб заохотити працівників до вибору енергозберігаючих рішень. Якщо ви розпочнете енергозбереження на робочому місці зараз, хто знає, скільки енергії (та грошей!) ви заощадите для інших потреб.

Ми вважаємо, що краще заощадити одну одиницю енергії, ніж створити нову. Зберігаючи енергію вдома, на підприємствах, в закладах громадського харчування, ми скорочуємо втрати енергії при її транспортуванні та виробництві.

Ви можете знайти поради щодо економії енергії на робочих місцях та вдома за допомогою ІННІТІ Енерджі Консалтинг.


Зниження комунальних тарифів, на жаль, не передбачається, тому варто подбати про збереження енергії. Компанія ІННІТІ Енерджі Консалтинг пропонує комплекс заходів з енергозбереження у вашому будинку чи на підприємстві. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.