Як зменшити використання гарячої води

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Набридло отримувати величезні рахунки за електроенергію на підігрів води? Давайте розбиратися разом. Раніше ми вже розглядали різні типи водонагрівачів на ринку та допомогли вам з’ясувати, як вибрати найкращу модель для вашого будинку.

Ми всі зловживаємо використанням занадто гарячої води у нашому повсякденному житті – чи варто витрачати додаткові дві хвилини в душі, залишати воду для миття посуду або прання одягу на такій високій позначці. Всі разом, ці звички витрачати даремно воду додаються. Тому не дивно, що середня сім’я витрачає великі суми грошей на рік на підігрів води, що становить 14-18 відсотків від комунальних платежів домовласників. Якщо ви шукаєте способи заощадити на витратах на підігрів води, у вас є багато варіантів.


Що можна зробити?

Зацікавлені в недорогих удосконаленнях, які ви можете зробити самостійно? У нас є два енергозберігаючих рішення для вас. Ви зможете поліпшити нагрів води, що заощадить вам енергію та гроші. Встановлення занадто високої температури вашого водонагрівача може витратити вам 1000-1500 грн на рік, і це не враховуючи теплових втрат. Дізнайтеся, як безпечно знизити температуру води. Оптимальна температура для водонагрівача 50 градусів. Інший спосіб заощадити кошти на витратах на підігрів води – це ізолювати труби гарячої води. Це невелике поліпшення може допомогти підвищити температуру води на кілька градусів.

Для довгострокових інвестицій розгляньте можливість придбання енергоефективного водонагрівача. Незалежно від того, чи ви оберете водяний обігрівач або розглядаєте для використання сонячну енергію, ваш новий обігрівач повинен бути енергоефективним. На ринку присутні різноманітні типи водяних обігрівачів і досвідчені консультанти допоможуть вам зрозуміти, як вибрати найкращий варіант для вашого будинку.

Зниження витрат на підігріві води – це лише один спосіб заощадити кошти на витратах енергії.

Використовуйте водонагрівач саме в ті моменти, коли вам необхідна гаряча вода. Багато користувачів, не задумуючись, залишають водонагрівач ввімкненим протягом цілого дня, навіть коли нікого немає вдома. Рекомендуємо відключати водонагрівач в нічний час доби. Відключайте його від електромережі, коли ви йдете на роботу або їдете на кілька днів за місто.


Маєте запитання щодо енергоефективності? Пропонуємо послуги енергоменеджменту, тепловізійної зйомки та енергоаудиту. Телефонуйте в компанію Energy Consulting і наші фахівці нададуть вам детальну консультацію. Наші контакти вказані на сайті.

© 2019 Smarty.