Як знизити рахунки за електроенергію влітку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Як пережити літню спеку в місті? Це добре, якщо ви живете поблизу зеленої зони у власному будинку і можете відчувати себе прохолодно в своєму помешканні. А що ж робити мешканцям невеликих квартир в містах, коли стовпчик термометра досягне +30 за Цельсієм? Тенденцію до глобального потепління ще ніхто не відміняв.


Що це означає?

Зазвичай, це означає, що ваші рахунки за електроенергію піднімуться стрімко вгору, коли ви увімкнете кондиціонер. Не зрозумійте, що це неправильно, ми не проти кондиціонерів. І взагалі, це один з найкращих винаходів, який ми коли-небудь могли собі уявити, але його тривале використання сприяє максимальному використанню енергії, не кажучи вже про те, що це перевантажує енергосистему. Крім того, ви платите значно більше за електроенергію. Перегляньте інші поради для літніх днів у нашому блозі.

Що ви можете зробити, щоб уникнути великих рахунків за електроенергію? На щастя, є деякі речі, які ви можете зробити, щоб зменшити цю вартість, доки погода знову не стане з оптимальними температурами.

  • Закрийте штори або жалюзі вранці. Якщо у вас є вікна, що виходять на схід, південь або (особливо) на захід, тримайте закритими ці вікна протягом дня. Закриваючи штори, зменшується кількість сонячного світла, що надходить до приміщення, а потім перетворюється на тепло. Збільшення сонячного тепла нагріє все в кімнаті, змушуючи ваш кондиціонер працювати надзвичайно потужно, щоб компенсувати цю температуру.
  • Вимкніть кондиціонер, поки ви знаходитесь на роботі. Програмований термостат – найкращий спосіб контролю витрат. Встановіть температуру 25 градусів, коли ви вдома, і на 10-15 градусів вище (або навіть взагалі вимкніть кондиціонер), поки ви знаходитесь на роботі. Однак, якщо у вас є домашні тварини, і якщо у вас немає програмованого термостата, просто встановіть оптимальну температуру на кондиціонері, коли готові вийти з дому.
  • Не знижуйте температуру в приміщенні до великої різниці між вулицею і домом. Можливо, буде приємно охолодити ваш дім до 18 градусів, але зупиніть це бажання; такий крок, вимагає великих затрат енергії. Тому коли ви прийшли з вулиці і хочете охолодитись, не ставте одразу дуже низьку температуру. Знижуйте температуру поступово, переохолодження може активізувати збудники хвороб, які є у вашому організмі.
  • Подумайте про увімкнення вентилятора, щоб перемістити повітря навколо, що може допомогти почуватися комфортно. Якщо ви користуєтесь кондиціонером, вентилятор на стелі дозволить вам підняти температуру до 4 градусів без зниження комфорту. І пам’ятайте, що потрібно вимикати стельові вентилятори, коли ви виходите з кімнати; вентилятори охолоджують людей, а не приміщення, створюючи ефект вітру.

Ми всі працюємо на одну і ту ж мету: зменшити використання енергії, тому будемо відповідальними та мудрими користувачами. Таким чином, нам не доведеться терпіти відключення живлення електромереж навіть у найгарячіші дні літа.


ІННІТІ Енерджі Консалтинг  – професійний підхід до використання паливно-енергетичних ресурсів. Пропонуємо енергоаудит, тепловізійну зйомку та широкий спектр утеплюючих послуг. Дивіться ціни на наші послуги тут. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.