Як знизити відходи та заощадити енергію в святковий сезон

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Наближаються новорічні свята. Святкові прикраси усюди, а покупці заполонили магазини. Хоча ви вже подумки можете бути за святковим столом або мріючи про різдвяні подарунки, але ми пропонуємо вам не забути про важливі речі і присвятити трохи свого часу. Використання цих енергозберігаючих порад не тільки захистить планету, але й збереже гарний настрій, заощаджуючи енергію та гроші.


Покупки

Тисячі паперових та пластмасових пакетів потрапляють на сміттєзвалища. Замість того, щоб поповнювати їх кількість, закуповуйте багаторазові сумки для продуктів. Це зменшує кількість відходів і дозволяє заощадити на купівлі пакетів. Якщо ви не плануєте використовувати багаторазові сумки, спробуйте розкладати свої покупки в супермаркеті в меншу кількість пакетів.

Також не забувайте повністю розвантажувати машину після поїздок. Додаткова вага до вашого автомобіля може коштувати вам збільшенням використання палива.


Їжа

Як правило, ми готуємо велику кількість їжі під час свят. Спробуйте повторно використовувати порожні скляні банки, пластикові контейнери (контейнери для йогурту), кавові банки або інші ємності, які можуть бути використані повторно. Ці контейнери можуть використовуватися для зберігання залишків їжі або інших різноманітних предметів, таких як стрічки для упаковки подарунків. Просто обов’язково ретельно промийте їх перед повторним використанням.

Якщо у вас є недоторкані залишки їжі після свята, ви можете пригостити сусідів або віддати бездомним.


Підготовка до свята

Коли ви плануєте велику вечірку, поверніть термостат вниз. Збереться багато людей, в будинку і так буде тепло, а відключення тепла допоможе заощадити гроші та запобігти задухи в приміщенні.

Коли ви прикрашаєте свій будинок у цей святковий сезон, обов’язково використовуйте світлодіодні ліхтарі. Вони коштують недорого та працюють краще і економніше ламп розжарювання. Налаштування світла на таймер також забезпечить ввімкнення та вимкнення світла в певний час.

Також розглянемо придбання та прикрашання ялинки в горщику. Потім, коли свята закінчаться, ви можете посадити ялинку на вашому подвір’ї, зменшити витрати на купівлю нової наступного року. Якщо ви купуєте зрізану ялинку, шукайте місцеві програми для переробки вашого дерева. Багато спільнот пропонують безкоштовні програми утилізації.


Обгортання

Коли ви упаковуєте свої подарунки, розгляньте можливість використання повторно використаного паперу. Ви можете створити свій власний пакувальний папір, використовуючи газетні листи або журнальні обкладинки. Також використання багаторазових подарункових пакетів, стрічок та бантів зменшить витрати та заощадить гроші.


Різдвяні свята – це час добра, і ми думаємо, що немає кращого способу відсвяткувати, ніж віддати борг планеті і заощадити енергію та гроші! Знизьте кількість відходів та заощаджуйте енергію в цей святковий сезон, незалежно від того, купуєте ви продукти, організовуєте вечірки чи прикрашаєте свій дім.

Підготуйте свій будинок до зимових свят – подбайте про збереження тепла в ньому. Компанія Energy Consulting виконує енергоаудит та тепловізійну зйомку квартир і будинків. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.