Як знизити витрати автомобільного палива

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Вимкнення вашого двигуна під час очікування на стоянці – відмінний спосіб заощадити на пальному.

Пропонуємо вам дізнатися прості речі, які допоможуть вам заощадити на витратах на паливо, коли ви плануєте відправитися на свій відпочинок автомобілем. Тут наведено кілька простих порад, які допоможуть вам ефективніше рухатися та заощадити ще більше грошей на пальному.


Поради автомобілістам

  • Розмірений рух: агресивне водіння, таке як прискорення, швидке прискорення або гальмування, призводить до перевитрати пального. Незважаючи на те, що швидкість для оптимальної економії палива коливається з кожним транспортним засобом, витрата пального зазвичай зменшується зі швидкістю більше 80 км/год.
  • Очистіть свій багажник: якщо ви схильні використовувати свій автомобіль як мобільну шафу, легко забути про ті речі, які є у вас в багажнику. На жаль, це може коштувати вам у втраченій економії палива. Економія палива зменшується до 2% на кожні додаткові 40 кг у вашому автомобілі, і додаткова вага, як правило, впливає на автомобілі меншого розміру. Перш ніж вирушити в дорогу, спробуйте визначити, чи потрібно брати з собою стільки речей.
  • Уникайте непотрібного холостого ходу: ми знаємо, що спокусливо тримати машину на холостому ходу і очікувати на стоянці чи біля будинку, але ви можете заощадити гроші та зменшити забруднення, просто вимкнувши двигун після припаркування. На холостому ходу автомобіль може використовувати від 0,5 до 2 літрів палива за годину залежно від розміру транспортного засобу та того, чи використовується кондиціонер. Спалення того додаткового пального може дійсно позначитися на вашому бюджеті, враховуючи зростаючі ціни на пальне.
  • Спільні витрати: можливо, у вас є можливість домовитися з сусідом, що живе поруч, і ділити з ним витрати на паливо на двох, добираючись на роботу однією машиною.
  • Уникайте корків: корки призводять до 20-30% перевитрат пальногоРанкових корків можна уникнутиякщо виїжджати на роботу на годину раніше.

Зниження вартості пального в нашій країні не передбачається, тому наші поради – це гарна нагода навчитися заощаджувати.


Як знизити рахунки за комунальні послуги читайте в нашому блозі. Замовте енергоаудит свого будинку від компанії Energy Consulting. Тепловізійна зйомка, енергоаудит – до ваших послуг наші кваліфіковані працівники.

© 2019 Smarty.