Як зробити підвал енергоефективним

Енергоаудит Львов, Ивано-Франковск, Тернополь

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Ваш підвал не повинен більше вас лякати. Ми ділимося порадами та хитрощами, як зробити його більш комфортним та енергоефективним. Ми також ознайомимо вас з деякими ефективними способами економії енергії вдома. Оскільки прохолодна погода дає про себе знати, налаштуйтеся на шлях заощадження енергії та грошей, а також уникайте похмурого настрою.

Поговоримо про підвали. Хоча вони є практично у кожному будинку по всій країні, підвалами часто нехтують і не використовують взагалі. Вони можуть мати витоки повітря та / або води, і в залежності від того, де ви живете, вони можуть бути сприйнятливими до вогкості, сирості або плісняви. Деякі люди вважають, що підвали є енергетичними вампірами по своїй власності – вони можуть потенційно забирати до чверті енергії у вашому домі. Але ви можете зробити так, щоб ваш підвал став корисним. Ось кілька дієвих способів.


Усуньте витік повітря шляхом ущільнення будь-яких прорізів та отворів у підлогах, стінах або стелі

Досліджуйте свій підвал з підлоги до стелі, щоб виявити будь-які витоки повітря, викликані отворами з дротів, труб, вентиляційних отворів, вікон або дверей. Невеликі прогалини можуть бути усунені ущільнювачами, а більші отвори можна відремонтувати ізоляційною піною. Отвори, що перевищують 5 сантиметрів, спочатку повинні бути закриті пінопластом, а потім закріплені ізоляційною піною. Не забувайте перевіряти наявність прогалин у верхній частині підвальної стіни, де будинковий каркас прилягає до цементного фундаменту або шлакоблоку.

Будь-яке ущільнення каркасу вашого будинку, краще доручити професіоналам. Після того, як ви виконали роботи основного проекту з герметизації будинку, пропонуємо запросити спеціаліста для перевірки того, що пристрій згоряння (газова або мазутна піч, бойлер, водонагрівач та сушарка для білизни) працює справно.


Покращення освітлення також допоможе зменшити рахунки за енергію

Шукаєте способи освітлити ваш підвал? Розгляньте можливість встановлення енергозберігаючих компактних люмінесцентних ламп в підвальних світильниках. Світлодіоди також є гарним вибором. Як відомо, світлодіоди, порівняно з лампами накалювання, забезпечують кращу якість світла.


Не забудьте ізолювати будь-які труби, що йдуть через підвал

Труби без ізоляції можуть стати джерелом втрат енергії у вашому домі. Ви можете здійснити простий ремонт – наприклад, ущільнення герметиком. Уникайте гумового клею із захисною тканиною, а замість цього використовуйте фольгу для ущільнення повітряних каналів – особливо якщо вашому підвалі не опалюється і не використовується кондиціонер.


Подумайте про проведення енергоаудиту

Якщо у вас є ресурси для цього, винаймайте кваліфікованого підрядника для проведення діагностичного тестування як на початку, так і в кінці вашого проекту вдосконалення підвалу. Підрядник може перевірити, чи ваш підвал добре ізольований, та дасть поради щодо запропонованих вдосконалень та встановлення обладнання.

Підрядник також може допомогти в плануванні проекту. Поліпшення іноді можуть впливати один на одного, що робить їх менш ефективними, якщо вони не встановлені в правильному порядку – наприклад, ущільнювальні прогалини та встановлення установок перед вирішенням проблем, пов’язаних із вологістю підвалу. Це може легко призвести до плісняви і сирості, а також вплинути на якість повітря в приміщенні.

Зробити підвал зручним та комфортним, є доцільним рішенням. Це допоможе покращити якість повітря в приміщенні та заощадити гроші на рахунках за комунальні послуги та інших домашніх експлуатаційних витратах. Ваш будинок буде легше підтримувати в доброму стані.


Проконсультуйтеся з професійним аудитором, який допоможе вирішити всі проблеми пов’язані з підвальними приміщеннями.
Дотримання комплексного підходу, допоможе заощаджувати гроші на рахунках за енергію та покращувати домашній комфорт. Щоб дізнатися вартість енергоаудиту чи детальну інформацію звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.