Як зробити вікна енергоефективними

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Зверніть увагу на вікна у вашому будинку. Боротьба зі щілинами – це простий спосіб зменшити витоки повітря навколо ваших вікон.

Початок весни завжди означає очищення. Ви прибираєте будинок, оновлюєте його, розраховуєте на необхідний ремонт. Цього року зосередьтесь на тому, як знизити свої рахунки за електоенергію через основне обслуговування вікон.


Обслуговування вікон

Ось деякі речі, які як ми виявили, можуть допомогти скоротити рахунки за енергію:

  • Встановлення ролет може зменшити витік повітря та підвищити комфорт вашого будинку.
  • Ущільнення та захист від атмосферних опадів є простими, бюджетними заходами, які можуть допомогти зменшити витоки повітря навколо ваших вікон.
  • Плівки для вікон або спеціальні покриття можуть допомогти зменшити втрати тепла взимку та збільшити теплову енергію влітку.

У багатьох старих будинках, повна заміна вікон може бути дорогим вибором, але іноді це дійсно є економічно ефективно. Адже нові енергоефективні вікна врешті-решт платять за себе через зниження витрат на опалення та охолодження. Вибираючи енергоефективні вікна, обов’язково ознайомтеся з маркуванням та проконсультуйтесь у фахівців щодо їх економічності.

Усуненням тріщин та шпарин можна легко зайнятися у вихідні дні. Використовуйте герметик для невеликих тріщин, прорізів або з’єднувачів, що не перевищують кількох міліметрів. Ущільнювачі слід використовувати для компонентів, які є рухомими, наприклад, двері та вікна.

Віконні доповнення та покриття, такі як навіси, жалюзі та драпірування, можуть естетично поліпшити ваш будинок, забезпечуючи економію енергії. Незважаючи на невелику ефективність цих заходів, вони все ж сприяють зниженню витоків повітря, а також вони значно дешевші, ніж заміна вікон, частково зменшує втрати тепла взимку та збільшує теплову енергію влітку. Ознайомтеся з деякими порадами енергозбереження щодо варіантів обробки вікон для вашого будинку.

Ми сподіваємося, що ці поради допоможуть вам зробити енергозберігаючі зміни у вашому домі навесні вже цього року!


Хочете заощаджувати на комунальних платежах? Замовляйте професійний енергоаудит від Energy Consulting. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.