Як зупинити енергетичних вампірів у вашому будинку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Ці так звані “вампіри енергії” – це пристрої, які продовжують отримувати енергію від електричних розеток, навіть якщо вони вимкнені або не працюють. Хоча ці вампіри не смокчуть кров, деякі з цих приладів можуть призвести до суттєвого збільшення споживання енергії, що коштуватиме вам та вашій сім’ї кругленьку суму грошей.

Використання силової лінії для відключення приладів гарантує, що ваш дім не постраждає від вампірів енергії.

За даними Національної лабораторії Лоуренса Берклі, департаменту енергетики США, пристрій, що постійно споживає 1 Вт електричного струму, еквівалентно 9 кВт/год! Враховуючи, скільки приладів використовується в середньому домогосподарстві, витрати можуть швидко збільшуватись.

Щоб підготувати вас до більш холодних і дорожчих місяців у році, ми підготували список розумних і практичних заходів, щоб забезпечити економію електроенергії у вашому домі.


У ванній кімнаті

Ви не надаєте цьому великого значення, але якщо ви залишаєте такі пристрої, як фен, електробритву або щипці для волосся увімкненими в розетку, готуйтеся до сплати рахунків за електроенергію. Навіть коли ці пристрої вимкнено, вони можуть бездоганно споживати електрику, що коштує вам грошей. Перехитріть цих жахливих вампірів енергії і витягніть штепсель з розетки.

Поспішаючи на роботу не забувайте вимикати світло у ванній кімнаті та туалеті. Безпеки така ж цінна, як і економія енергії.


На кухні

Ви поснідали і готові почати працювати, але ви ще не допили горнятко кави. Перш ніж розпочати робочий день, візьміть за звичку вимикати всі непотрібні кухонні прилади, особливо кавоварку. Зазвичай, кавоварки використовують лише 1-3 Вт, але додайте сюди мікрохвильову піч, невеликий кухонний телевізор, тостер та інші невикористовувані прилади, і ви можете заощадити гарну суму на нові фіранки!


У вітальні

Тут теж є де розгулятися: телевізор, відеомагнітофон, музичний центр, гральна приставка… Чи справді ви щодня використовуєте всі ці прилади?  Деякі з цих пристроїв постійно споживають 25-45 Вт енергії. Щоб зменшити цю енергетичну втрату, підключіть свій розважальний центр та інші пристрої у вітальні до електричної лінії або розетки з вимикачем. Тоді ви можете легко вимкнути всю систему, коли вам потрібно.


У домашньому офісі

Ви, можливо, закінчили роботу, але ваші ноутбуки та комп’ютер в домашньому офісі збільшують ваш рахунку за електрику. Обов’язково тримайте свої комп’ютери у режимі очікування, якщо вони не використовуються. Звичайно, настільний або портативний комп’ютер може все ще використовувати 15-21 Вт при сплячому режимі. Замість цього вимкніть його, і це сприятиме економії. Принтери та факси, як і інші комп’ютери, можуть легко збільшити ці витрати, тому обов’язково використовуйте окремі лінії та відключайте їх, коли вони не використовуються.


В спальні

Переносні нагрівачі – чудовий спосіб зберегти теплою спальню. На жаль, вони також стати причиною пожежі чи додаткових рахунків за енергію. Якщо у деяких приміщеннях холодніше у вашому домі, слід усунути витік повітря або покращити ізоляцію замість використання дорогих нагрівачів. Ви можете знайти способи виправлення витоків у вашому домі за допомогою простого енергетичного аудиту. Ознайомтеся з новими порадами щодо опалення та охолодження в нашому блозі.


Як завжди, не забудьте розглянути питання про придбання енергоефективних приладів, оскільки вони можуть заощадити більше грошей. Зупиніть енергетичних вампірів – вимикайте живлення пристроїв, коли вони не використовуються.

Компанія Enerdgy Consulting має досвід і репутацію по Івано-Франківській, Львівській та Тернопільських областях, та може професійно виконати енергоаудит приватного будинку, підприємства чи державної установи.

© 2019 Smarty.