Які прилади споживають найбільше енергії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Середній будинок у 1990 році мав лише три електронні пристрої. Це було майже 30 років тому. З тих пір електронна промисловість перетворилася на велику потужну промисловість. Ви знаєте, скільки маленьких пристроїв ви підключили до розетки в будинку? Схоже, що всі ми все частіше додаємо в будинок все нові і нові електронні гаджети. Всі вони використовують електроенергію. Навіть якщо вони працюють від акумулятора, ви їх підключаєте, щоб зарядити.

Ряд досліджень показав загальне використання цих пристроїв. Дослідники підрахували, що пристрої, які ви підключаєте до електричних розеток (за винятком основних пристроїв та освітлення), споживають приблизно 15% -30% від звичайного споживання електроенергії у домі. Домашня електроніка (телевізори, комп’ютери та аудіотехніка та їх пов’язані периферійні пристрої) припадає приблизно на половину цього використання. Портативні пристрої, що використовуються для комфортності вашого будинку, такі як портативні обігрівачі, осушувачі повітря та кондиціонери в приміщенні, становлять ще 25%. Подивіться на електричні розетки вашого будинку, і ви, ймовірно, знайдете пристрої, що складають решту чверті.

Виходячи з шаблонів використання, виявлених під час дослідження, дослідники розглянули шляхи, що дозволяють людям економити енергію.


Як зменшити електроспоживання

Налаштуйте параметри комп’ютера керування енергією. Єдина найважливіша можливість енергозбереження – керування живленням комп’ютера. Дослідження показало, що дві третини настільних комп’ютерів у будинках або залишаються постійно увімкненими або кожен день “працюють” без господаря. Також 80% користувачів не вмикали сплячий режим для комп’ютера (хоча більшість моніторів встановлено автоматично перейти в сплячий режим). Скажіть, а як справи з цим у вас?

Вимкніть пристрої, які не використовуються. Вимкнення пристроїв, коли вони не використовуються, є ще однією можливістю енергозбереження, яка була визначена. Дослідники виявили чотирьох “винуватців”, що становили половину цих марнотратних пристроїв:

  • Компактні стереосистеми, які постійно використовують енергію 20 Вт або більше, але рідко використовуються.
  • Старі променеві телевізори, що споживають 10 ват або більше енергії живлення в режимі очікування.
  • Комп’ютерні принтери, що споживають від 4 до 8 Вт енергії живлення, що зазвичай використовуються лише кілька хвилин на тиждень.
  • Телевізійні периферії, особливо відеомагнітофони та DVD-плеєри, які використовувалися рідко.

Знову огляньте свій будинок. Чи все ви врахували? Подумайте про використання того, що було виявлено дослідженням: таймери як недорогий спосіб вимкнути ці пристрої на регулярній основі та мережеві фільтри. “Інтелектуальні” блоки живлення вимикають периферійне обладнання, коли телевізор, комп’ютер або аудіоапаратура не використовуються.

Кабельні та супутникові телевізійні коробки споживають повну чверть телевізійного використання електроенергії. Як правило, вони увімкнені постійно, і їх не можна легко вимкнути. Не дивно, що люди виявили небажання їх вимикати або розмістити на таймерах, боячись збою їх налаштувань.


На скільки оплата комунальних послуг впливає на ваш сімейний бюджет? Чи хотіли б ви заощаджувати? Відповіді на ці питання спонукають вас звернутися до компанії ІННІТІ Енерджі Консалтинг. Тут знають як вам допомогти економити на комунальних платежах. Підвищуйте рівень енергоефективності за допомогою енергоаудиту, тепловізійної зйомки та утеплюючих робіт.

© 2019 Smarty.