Їздіть менше, заощаджуйте більше

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Скільки часу ви витрачаєте на їзду автомобілем? Так одразу важко визначити. Швидше за все, ви використовуєте автомобіль щоб доїхати до місця роботи, поїхати в супермаркет за продуктами чи просто на відпочинок. Однак альтернативи використання вашої машини мають багато переваг. Окрім зменшення споживання нафти, вони можуть знизити викиди парникових газів, покращити якість повітря. На щастя, існує безліч способів мінімізувати відстань, яку ви проїжджаєте, що також може заощадити час і гроші.

Автомобілі – це погіршення екології від смогу і смертність на дорогах, при цьому в масштабах міста авто не є найзручнішим засобом пересування. А ще це додаткові витрати на паливо, обслуговування автомобіля та стоянку.


Як дістатися на роботу

Сорок років тому трафік в Копенгагені був таким ж щільним, як і в будь-якому іншому великому місті. Зараз більше половини населення користуються велосипедами, щоб дістатися до роботи. Чому б теж не використовувати велосипед, щоб доїхати до роботи? Якщо ваш маршрут пролягає через ділянку де часті корки, велосипед стане відмінним альтернативним способом швидко дістатися до роботи. Крім того, ви завжди будете у відмінній фізичній формі – це дуже велика перевага. Дотримуйтесь максимальної обережності і уникайте людних магістралей.

Прогулянка на роботу пішки – це також чудовий варіант. Гарна нагода подихати свіжим повітрям йдучи через парк та насолодитися краєвидами. Якщо місце вашої праці знаходиться на розумній відстані від вашого дому. Ходьба на роботу дозволяє швидше прокинутися. Особливо якщо надворі зима, і стовпчик термометра впав до 0 градусів, ранкова прохолода непогано пробуджує організм.

Залежно від інфраструктури у вашому районі, громадський транзит може бути ще одним ефективним способом пересування. Щоб знайти оптимальний маршрут, скористайтеся Інтернет ресурсами громадського транспорту.

Інші варіанти включають в себе віддалену роботу. Багато роботодавців тепер дозволяють співробітникам працювати дистанційно. Завдяки гарному підключенню до Інтернету більшість співробітників можуть брати участь у конференц-дзвінках, перевіряти електронну пошту та працювати з документами у власному будинку.

Якщо жоден з варіантів вас не влаштовує, можливо, у вас є співробітники, які живуть поруч або сусід, якому по дорозі з вами, розгляньте варіант спільного добирання. Діючи спільно, ви можете скоротити щотижневі витрати на паливо на половину та зберегти знос вашого автомобіля.

Незалежно від того, яким методом ви вирішите скоротити кілометри, які ви проїжджаєте, ви зменшите навантаження на власний бюджет, економіку та навколишнє середовище.


Компанія Energy Consulting: професійний енергоаудит та тепловізійна зйомка. Вартість наших послуг перегляньте тут. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.