Забезпечення енергетичної незалежності

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Підтримка вашого кондиціонера у справному стані – це лише один із способів здійснення енергетичної незалежності цього літа.

Літо нагадує вам гарячі спекотні дні з постійно ввімкненим кондиціонером, барбекю з друзями та довгі прогулянки – не найбільш енергозатратний час року для більшості з нас. Звичайно ж, це той самий час, коли більшість часу ми проводимо на природі: на річці, в парку чи на морі. Але, зробивши кілька корисних змін на сьогоднішній день або на майбутнє, ви можете попрацювати над зменшенням власного енергетичного споживання та допомогти нашій країні зробити ще один крок до енергетичної незалежності. Ось кілька способів, якими ви можете скористатися.


Зменшення рахунків за електроенергію

Підтримка системи кондиціонування повітря та інших систем охолодження будинку, а також забезпечення ефективного повітряного ущільнення та ізоляції у вашому будинку допоможе вам почуватися комфортно у будь-яку пору року. Працівники компанії Energy Consulting знайдуть чудові поради для вас, провівши енергоаудит будинку. Ви зможете усунути витоки повітря, поліпшити обробку вікон та багато іншого.

У блозі Energy Consulting також представлено безліч статей, які допоможуть вам і вашій родині зробити прості кроки зараз і запланувати більше дій, які допоможуть вам скоротити рахунки за електроенергію. Публікації блогу щодо енергозберігаючого зовнішнього освітлення, поради щодо проведення літнього часу та економії енергії, пропонують нашим читачам цікаву інформацію.


Відновлювальна енергія

Покращивши енергоефективність простими методами, ще один спосіб зробити гігантський стрибок на шляху до енергетичної незалежності – це встановити систему відновлюваної енергетики у вашому домі, щоб використовувати чисту енергію. Невелика система сонячної або вітрової енергетики може скоротити витрати на електроенергію та періодично платити за себе.

У нашому блозі є публікації, які можуть допомогти вам планувати створення системи відновлювальної енергії для дому та вивчити можливі варіанти з використанням вітрової, сонячної та гідроенергетичної системи. Дізнайтеся, чи можливе встановлення однієї з систем у вашому регіоні.

Сподіваємося, що ви будете продовжувати робити енергоефективні кроки, вживши заходів, щоб заощадити більше енергії цього року.


Прагнете енергетичної незалежності? Починайте з обстеження свого житла. Компанія Energy Consulting пропонує вам за доступною ціною послуги енергоаудиту, обстеження квартири або будинку за допомогою тепловізора. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.