Заходи з енергозбереження для студентів

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Зробивши ставку на енергозбереження в цьому році, ви можете повернути свої гроші в кишеню.

Цю публікацію ми присвятимо студентам. Ви готові до нового навчального року? Спробуємо підготувати вас до успішного дорослого життя. Ви вже склали всі необхідні речі, повсякденний одяг та канцелярське приладдя у валізу, і збираєтеся на навчання на ще один рік в інше місто.

Хоча можливо, цього року, замість того, щоб повернутись до гуртожитку, ви будете жити у вашій першій квартирі! І, звичайно, з вашою першою квартирою найчастіше з’являється ваш перший комунальний рахунок. Отже, як можна зберегти свої рахунки за енергію, щоб ви могли витрачати більше часу на вивчення нових предметів та заощаджувати частину коштів, щоб мати можливість дозволити собі влаштувати свою квартиру? Читайте далі!


Вперед у доросле життя!

У цьому навчальному році ви обов’язково зустрінетеся з багатьма новими друзями. Просто переконайтеся, що ви потоваришуєте з ще одним кращим другом -енергозберігаючою лампочкою. Швидше за все, ви проводитимете багато ночей, навчаючись у вечірні години, тому вам потрібно буде переконатися, що ваше навчальне місце обладнане енергоефективними світлодіодними або люмінесцентними лампами замість ламп розжарювання. Світлодіоди використовують щонайменше на 75% менше енергію і працють на 25% довше, ніж традиційні лампи розжарювання. Однак, обов’язково дотримуйтесь розпорядку дня, щоб не заснути за книжками.

Купуєте міні-холодильник? Переконайтеся, що ви вибрали модель із позначкою “енергоефективний”. Енергоефективні міні-холодильники повинні як мінімум на 15% менше споживати електроенергії, ніж стандартні моделі. І пам’ятайте, там, де ви економите енергію, ви заощаджуєте гроші.

Зверніть увагу на вікна. Обробка вікон може допомогти вам підтримувати комфортну температуру у вашій скромній оселі. Ні, стандартних жалюзі не достатньо. Придбайте щільні штори для вікон, що допоможуть зберігати приміщення в комфортній температурі. Влітку вони допомагають охолодити приміщення, блокуючи сонце, а взимку збережуть тепло. Якщо ви творча особистість, ви навіть можете створити свої власні унікальні фіранки.

Отже, коли ви повернетеся до навчання цього року, просто пам’ятайте ці маленькі поради, які допоможуть заощаджувати.


Перевірте своє освітлення, покриття для вікон та побутові пристрої, щоб переконатись, що в цьому році ви максимально енергоефективні.

Компанія Energy Consulting: енергоаудит, тепловізійна зйомка, енергетичний менеджмент. Вартість наших послуг перегляньте тут. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.