Заміна старих неефективних вікон

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Перегляньте всі переваги енергозберігаючих вікон: економія на опаленні взимку і кондиціонуванні повітря влітку, захист від ультрафіолетового випромінювання, невелика вага склопакета та ще багато інших.

Якщо ви нарешті вирішили замінити всі старі вікна на нові та зайнятися енергозбереженням, то цей матеріал саме для вас. Проконсультуйтеся з місцевими фірмами, які займаються встановленням вікон, та оберіть оптимальний варіант.


Яким вікнам віддати перевагу

Тепло може втрачатися з вашого будинку через стіни, дах чи підлогу, але основним джерелом втрати тепла є вікна. Від 30 до 40% ваших теплових ресурсів втрачається через віконні рами і скло. Старі дерев’яні або не якісні пластикові вікна, практично не в змозі перешкоджати втратам тепла. Використовуючи тепловізор (прилад, що дозволяє бачити втрати тепла), можна легко пересвідчитися в цьому. Замовте тепловізійну зйомку в компанії Energy Consulting. Вартість тепловізійної зйомки.

Якщо у вашому будинку є вікна, що виходять на захід, тоді ваше першочергове завдання – блокування пізнього сонячного світла. Підберіть вікна, які будуть відповідати вашому бюджету, а також вимогам щодо енергоефективності. Створення енергозберігаючого склопакета відбувається за допомогою нанесення спеціального покриття на поверхню віконного скла методом магнітного напилення. Енергозберігаючий склопакет, працює як тепловий клапан – пропускає тепло зовні у ваш будинок і відбиває його як дзеркало, не даючи залишити приміщення і таким чином зберігаючи тепло і сімейний бюджет. Енергозберігаючі вікна можуть допомогти вам серйозно заощаджувати.

Встановлення нових вікон не займе багато часу, і перше, що ви помітите – це новий сучасний вигляд вашого помешкання! Вікна досить прості в дизайні, але вашим старим вікнам було вже багато років, тому будь-яка нова модель виглядатиме неймовірно.

Наступне, що ви помітите – це набагато прохолодніша температура в кімнатах (навіть якщо надворі +28), більше денного світла і менше тепла від сонця, завдяки спеціальному покриттю. А ще в кімнатах стане набагато тихіше з закритими вікнами – це вірна ознака того, що ваші старі вікна були поганими.

Але справжній тест ваші вікна прийдуть із настанням холодної погоди. Ви не повинні відчувати холодного повітря, поки не покладете руку на скло.

Ви заощадите гроші на рахунках за комунальні послуги, замінивши вікна, і це, безумовно, можливо. Все буде залежати від того, чи не зміняться тарифи, і чи будете ви менше використовувати систему опалення, тому побачити фактичну економію краще в порівнянні з минулим роком протягом наступних кількох місяців.

А тим часом ви можете почати вирішувати наступні пункти на шляху до енергозбереження. Наприклад, перевірте деякі способи зменшення втрат тепла від каміна.


Energy Consulting – допоможемо вам заощаджувати енергію та гроші. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.