Заощаджуйте на зовнішньому освітленні

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Щороку збільшується використання високопродуктивного зовнішнього освітлення. Ліхтарі на сонячних батареях є дуже популярними серед власників земельних ділянок, садів та будинків. Це чудова альтернатива звичайному освітленню.

Чому б не думати про те, як можна застосувати енергозберігаючі технології в менших масштабах прямо у вашому власному будинку та навколо нього? Близько 10% середніх витрат на енергію у домі йдуть на освітлення, тому варто було б перейти на високоякісні лампочки у вашому будинку, якщо ви ще цього не зробили. Але не зупиняйтеся лише на освітленні в середині будинку. Як правило, світильники на свіжому повітрі залишаються на довші періоди часу, ніж їх внутрішні колеги, тому влітку цього року потрібно оновити зовнішнє освітлення, щоб заощадити ще більше енергії та грошей.

Зовнішні сонячні ліхтарі забезпечують привабливе освітлення навколо вашого будинку та потребують невеликого технічного обслуговування.


Ліхтарі на сонячних батареях

Зовнішнє сонячне освітлення – це енергозберігаючий та естетичний спосіб освітлення навколо вашого будинку. Найчастіше ви побачите, що такий тип освітлення поширюється по території озеленення, вздовж дороги або на внутрішньому дворику. Він використовує сонячні батареї, щоб перетворити сонячне світло на електрику та ввімкнути світло після заходу сонця.

Вуличні ліхтарі не вимагають додаткових дротів чи особливого монтажу. Вони забезпечують загадкову атмосферу в саду та на терасі. Ви можете поставити ліхтар у будь-якому місці, і з легкістю перенести його, чи занести назад у будинок на час від’їзду.

Шукайте світильники для вуличного освітлення з автоматичним відімкненням денного світла та датчиками руху. Просто переконайтеся, що ви купуєте моделі, призначені для використання на відкритому повітрі, щоб переконатися, що вони можуть витримати вплив погоди.

Змініть традиційні лампи на лампи з енергозбереженням. Заміна неефективних ламп може заощадити значну суму за електроенергію – і вони до того ж працюватимуть довше, що дозволить вам побачити ще більше заощаджень.


Коли справа доходить до економії на освітленні, пам’ятайте, що навіть проста заміна ламп на енергоефективні може допомогти заощаджувати все літо! Більше про використання енергоефективного освітлення читайте тут.

Досягайте енергоефективності навіть малими кроками. Енергоаудит – наступний крок збереження енергії та ефективного використання паливних ресурсів для обігріву вашого будинку. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.