Заощаджуємо енергію під час відпустки

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Як заощадити енергію під час відпустки? Само собою зрозуміло: відпустка – це найжвавіший час року для більшості з нас. Ви літаєте літаком, їздите на власному автомобілі або на громадському транспорті, у святкові дні багато хто з вас планує поїздки, щоб побачити родину та друзів, щоб максимально використати цей особливий час року.

Ми розповімо вам про поради та прийоми, які можна використати, щоб відпочити від рахунків за енергію, коли ви знаходитеся далеко від дому. Говорячи про подорожі, перегляньте енергозберігаючі автомобілі, про які ми вже говорили раніше, – це може допомогти вибрати чудовий автомобіль.


Їдемо у відпустку!

Які кроки ви приймаєте, щоб заощадити енергію вдома чи на дорозі під час відпустки? Квитки замовлені, речі спаковані, плита і світло вимкнені. Але лічильник і далі працює. Як під час відпустки можна легко економити – читайте далі.

  • Скажіть “ні” пасивному споживанню електроенергії. Щоб реально заощаджувати, недостатньо просто перемкнути прилади в режим очікування. Тут допоможе лише одне: витягнути штекер з розетки. Практичним рішенням є застосування мережевих фільтрів-подовжувачів. Одне натискання кнопки – і декілька приладів від’єднано від мережі. Такі електроприлади як тостер, кавоварка та мікрохвильова піч теж мають бути повністю від’єднані від мережі.
  • Вимкніть і розморозьте холодильник. Це ж стосується морозильної камери, якщо ви їдете з дому більше, ніж на 3 тижні. Лід на стінках морозильної камери погіршує її роботу. Не потрібно встановлювати дуже низькі температури: для холодильника достатньою температурою є 7 градусів, а для морозильної камери – мінус 18. Для уникнення неприємних запахів залиште двері холодильника відчиненими.
  • Гаряча вода: вимикати чи ні? Багато хто використовує для нагрівання гарячої води електричний бойлер. Хочете економити – відключіть його від мережі. Але будьте обережними: якщо у вас велика установка, то їх можна вимикати тільки на період довгої відсутності. Бо такі прилади потребують дуже багато енергії для разового підігріву води.
  • Зафіксуйте показники лічильників. Щоб впевнитися в тому, що всі заходи з економії електроенергії є успішними, ми радимо записати перед від’їздом показники лічильника. Повернувшись, ви швидко оціните результати і будете знати як діяти наступного разу.

Витрачайте заощаджені кошти на відпочинок, а не на оплату комунальних рахунків! Читайте блог Energy Consulting та дізнавайтеся багато цікавих способів економії енергії.


Хочете знизити оплату за комунальними рахунками? Звертайтеся в компанію Energy Consulting та отримуйте консультації. Професійний енергоаудит допоможе вам оцінити рівень втрат енергії у вашому помешканні. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.