Заощаджуємо енергію під час зимових канікул

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Ми завжди говоримо про підготовку наших будинків до енергоефективності та прийняття правильних кроків для зменшення наших витрат на утримання будинку. Вже в середині листопада, настає час почати готуватися до відпусток та зимових канікул. Це кращий час, щоб переглянути способи заощаджувати гроші на ваших рахунках за енергію в цей святковий сезон. У вашому домі взимку буде близько семи днів підряд, коли нікого не буде вдома, навіть собаки.

Крім звичайних приготувань та покупок, таких як одяг та подарунки, потрібно думати про надання в цьому році остаточного подарунка: зниження використання енергії. Є багато способів максимізувати економію енергії, поки ваш будинок буде порожній.


Вимикати чи ні?

Коли вимикати світло, потрібно подумати перед поїздкою. Хоча більшість з нас усвідомлюють, що наше внутрішнє освітлення вимкнене протягом дня, і поки ми спимо, багато хто все ще вірить у те, що залишене світло на час відпустки, застереже від грабіжників. Простий спосіб забезпечення безпеки – це використання зовнішнього освітлення, зокрема автоматичного освітлення або налаштування таймера. Якщо у вас є сусід чи друг, ви можете зателефонувати йому та попросити доглянути за рослинами в будинку, і попросити, щоб ця особа вмикала внутрішнє освітлення ввечері.

Ви теж розумієте, що неможливо повністю вимкнути термостат або водонагрівач під час зимових канікул, оскільки труби можуть замерзати в цих умовах. Одним із значних способів зменшення споживання енергії під час від’їзду є просте зниження температури водонагрівача. Якщо вас не буде три або більше днів поспіль, встановіть водонагрівач на найнижчий показник.

Подібно до водонагрівача, є сенс вимкнути термостат при тривалому від’їзді. Окрема тема – це програмований термостат. Щоб убезпечити труби (та тварин) від замерзання, термостат повинен бути встановлений приблизно на 10 градусів взимку. Програмований термостат, який іде за датою, дозволяє вам встановити температуру для комфортного рівня на той день, коли ви повернетеся з відпустки.


Прості кроки економії

Ще один спосіб, про який можна забути в поспіху, полягає в тому, що звичайні кухонні прилади, відеомагнітофони, телевізори, стереосистеми та комп’ютери – це відомі “енергетичні вампіри”, навіть коли вони вимкнені! Відключіть електроніку та прилади, коли вийдете з дому на деякий час, або використовуйте мережеві фільтри живлення, щоб ви могли це зробити за допомогою одного перемикача.

Закриті жалюзі та штори – ще один корисний спосіб зберегти енергію під час відпустки. Якщо ваша система опалення увімкнена та встановлена ​​на низьку температуру, тримайте штори закритими, щоб уповільнити підвищення або зниження температури в будинку.

Використовуючи ці прості, додаткові кроки, перш ніж розпочати свою відпустку, знаючи, що ви сприяєте економії енергії та економії коштів на наступному рахунку за комунальні послуги.


Заплануйте проведення енергоаудиту в наступному році. Компанія Energy Consulting пропонує енергоаудит, тепловізійну зйомку та енергоменеджмент за доступними цінами. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.