Заощаджуємо на енергії при купівлі будинку

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Як заощадити на рахунках за енергію при купівлі нового будинку? Розглядаючи придбання нового будинку, слід пам’ятати про енергоефективність.

Розрахуйте яка кількість електроенергії, яку типовий пристрій використовує на рік, та її відповідну вартість, базовану на середніх значеннях по країні. Наприклад, холодильник використовує майже в п’ять разів більше електроенергії, ніж використовує в середньому телевізор.

Якщо ви стурбовані рахунками за електроенергію, енергоефективність – це один з важливих аспектів, який слід враховувати при виборі нового будинку. Без енергозберігаючих приладів, ефективної ізоляції, хорошої покрівлі та інших ефективних елементів ваше нове житло може стати безперервною грошовою ямою незалежно від пори року.

Нижче ми склали список деяких найбільш важливих аспектів енергоефективності, які слід врахувати при розгляді нової нерухомості.


Електроприлади

Побутова техніка – це засоби до існування нового будинку. Для найкращого приладу девіз такий: чим новіше, тим краще. Ми настійно рекомендуємо вам вибирати техніку з маркуванням “енергоефективна”. У порівнянні зі стандартними моделями енергоефективні холодильники використовують на 20% менше енергії, а посудомийні машини, які відповідають стандартам енергоефективності, використовують на 10% менше енергії та на 18% менше води.

Також майте на увазі, що водонагрівачі є найбільшими споживачами електроенергії. Зробіть це звичкою – шукати етикетку з маркуванням енергоефективності, і ваш вибір може заощадити вам значні гроші за весь термін служби вашої побутової техніки. Дивіться інші поради щодо енергоефективних приладів.


Вікна

Коли ви шукуєте новий будинок, важливо враховувати вікна, оскільки вони можуть складати 10% -25% ваших рахунків за опалення та охолодження. Денне світло, вентиляція та тепло від сонця можуть суттєво вплинути на енергоефективність вашого будинку. Якщо ваші вікна старі та не герметичні, ваш кондиціонер буде працювати набагато інтенсивніше, щоб охолодити будинок влітку.

Щоб зменшити втрати тепла через вікна на 25-50%, встановіть зовнішні ролети. Ущільнення повітряних витоків навколо вікон також важливо для вашого будинку.

Звертайте увагу на зовнішнє напилення склопакету. Воно захищає від сонячної енергії влітку, і не пропускає до 50% тепла, знижуючи витрати на кондиціонування приміщення у 2 рази у порівнянні зі звичайними склопакетами. Рівень сонцезахисту SF позначає загальну здатність склопакету пропускати енергію: чим нижче цей показник SF, тим вище захист від сонячного тепла.


Ізоляція

Правильно встановлена ​​ізоляція в стінах, підлогах та мансардних системах дозволяє в будь-яку пору року почуватися комфортно у вашому будинку. Перше, що ми рекомендуємо, це просто зробити свої дослідження, щоб знайти найкращий рівень ізоляції для нового будинку. Обов’язково перевірте рівні ізоляції в будь-якому будинку, який ви розглядаєте.


Енергоаудит будинку

Професійний енергоаудит будинку надає всі дані, які вам потрібні, з точки зору енергоефективності та правильності будівництва. В ідеалі, ви ж шукаєте енергоефективний будинок? Енергоаудитор надасть всі підказки щодо підвищення енергоефективності ще більше. Дізнайтеся більше про незалежний енергетичний аудит.

Навіть якщо ви купуєте новий будинок, обов’язково проведіть домашній енергетичний аудит чи власну енергетичну оцінку. Оцінка домашньої ефективності скаже вам все, що потрібно знати про те, наскільки енергоефективним є дім. Ця інформація включатиме дані про витоки повітря, ізоляцію та класи вікон, а також рекомендації щодо підвищення ефективності житла.


Враховуючи енергоефективність при придбанні будинку, ви можете заощадити енергію та гроші. Energy Consulting: енергоаудит, тепловізійна зйомка, енергоменеджмент. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.