Заплануйте енергетичний аудит

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Оцінка енергетичної ефективності будинку

Планування домашньої енергетичної оцінки – один з кращих способів зрозуміти, скільки енергії використовує ваш будинок.

Коли ми прощаємося з минулим роком, ми вступаємо в новий рік з тостами і побажаннями здоров’я, щастя і достатку. Чому б не здійснити все це в новому році? Зробіть прості кроки для економії енергії. Ось кілька ідей, які допоможуть вам почати роботу.


1. Вимкніть невикористовувану електроніку

Ми всі це робимо. Ми залишаємо електроніку і обладнання, такі як зарядні пристрої для мобільних телефонів, навіть якщо вони не використовуються. Ці «енергетичні вампіри» (або фантомні навантаження) можуть використовувати багато енергії, тому від’єднання невикористаної електроніки може заощадити до 10 відсотків від рахунку за електроенергію.


2. Тихіше їдеш …

Занадто агресивне водіння автомобіля спалює багато палива. Розумне водіння не тільки безпечніше, але і економить паливо і гроші. Використання громадського транспорту або їзда на велосипеді на роботу – це ще один спосіб знизити споживання палива і зменшити викиди шкідливих речовин в атмосферу.


3. Куди дівається тепло

Повітря, що видувається з вікон, дверей та інших частин вашого будинку, може витрачати багато енергії і грошей. Герметизація, ізоляція утримують холодне і тепле повітря, економлячи енергію і гроші.


4. Встановіть світлодіодні лампи

Якщо ви плануєте перейти на світлодіодне освітлення в новому році, ви не самотні і йдете правильним шляхом. Світлодіодні лампи використовують мінімум на 75 відсотків менше енергії і в 25 разів довше працюють, ніж лампи розжарювання. Завдяки тривалим дослідженням і розробкам світлодіоди, як очікується, стануть ще доступнішими і енергоефективними.


5. Перевірте ваші системи опалення та охолодження

Правильна підтримка вашої системи опалення та охолодження дасть йому довше працювати та заощадить вам енергію і гроші. Наприклад, заміна брудних фільтрів новими може знизити споживання енергії кондиціонером від 5 до 15 відсотків. Сертифіковані спеціалісти також можуть допомогти забезпечити, щоб ваша система опалення та охолодження перебувала в справному стані, перевіряючи протікання системи, ремені та інші деталі на предмет зносу, стежачи за тим, щоб повітря циркулювало по всьому будинку належним чином, перевіряючи точність вашого термостата і багато іншого.


6. Заплануйте домашній енергетичний аудит

Сертифікований фахівець з енергоаудиту може допомогти вам в повній мірі зрозуміти споживання енергії вашим будинком. Комплексний аудит домашньої енергії (так звана оцінка енергії в домашніх умовах) допомагає визначити, скільки енергії використовує ваш будинок і втрачає, а також визначає проблемні області. В рамках енергетичного аудиту фахівці вивчають кожну кімнату і використовують спеціальні методи, такі як тест на герметичні двері, щоб знайти можливості для економії до 30 відсотків на рахунках за електроенергію.


У вас є енергетична мета на наступний рік? Поділіться нею з нами і ми підкажемо як економити енергію і гроші вдома протягом усього року.

Перейдіть в розділ Блог від Energy Consulting для отримання додаткових ідей про те, як економити енергію і гроші вдома.

© 2019 Smarty.