Заплануйте в новому році економію грошей та електроенергії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Кажуть, добре починати всі справи з Нового року. Почніть і ви Новий рік так, щоб заощадити гроші та енергію протягом усього року. Можливо, ви вже вирішили записатися до тренажерного залу або розпочати нову дієту, і це чудово!

Проблема енергозбереження не нова, вже розроблено деякі рішення, які ви можете випробувати самостійно.

Далі ми поділимося ефективними способами заощадження грошей та енергії в Новому році.


Більш ефективне опалення та охолодження

Встановіть (і використовуйте!) новий програмований термостат, який дозволяє краще керувати опаленням та охолодженням за допомогою планових налаштувань та додатку для смартфонів.

Програмовані термостати можуть зберігати та повторювати шість і більше щоденних налаштувань, які автоматично збільшують або зменшують температуру, щоб максимально економити, не жертвуючи комфортом. Наприклад, повертаючи ваш термостат назад на кілька поділок протягом 8 годин, ви можете заощадити від 5% до 15% на рік за опалення.

Інвестуйте в енергоефективний нагрівач або подбайте про ізоляцію, щоб скоротити рахунки за енергію в квартирі.

Портативні нагрівачі – чудовий спосіб здійснення зонального нагрівання. У деяких випадках невеликі нагрівачі на місці можуть бути менш дорогими для використання, якщо ви хочете нагріти тільки одну кімнату або доповнити недостатнє опалення в одній кімнаті.


Виявлення проблеми

Проведіть домашню оцінку енергії в своєму домі – енергоаудит.

Професійна оцінка енергії або перевірка енергії вдома допомагає точно визначити, де ваш будинок втрачає енергію, і що ви можете зробити, щоб заощадити гроші. Фактично, ви можете заощадити від 5% до 30% на вашому рахунку за енергію, якщо ви зробите підвищення ефективності, скориставшись результатами перевірки домашньої енергії.

Зробіть свій будинок дешевшим для нагрівання, визначивши, чому одна кімната набагато холодніша, ніж решта будинку, і поліпшіть її ізоляцію та витік повітря.

Хоча професійний аудит на домашньому ринку є найкращим рішенням, ви також можете здійснити тепловізійну зйомку для вирішення більш очевидних проблем у вашому домі, наприклад, витоків повітря. Щоб визначити місце витоку повітря, проведіть візуальний огляд зовнішнього вигляду вашого будинку, зверніть увагу на місця де зустрічаються два різних будівельних матеріали. Усередині вашого будинку шукайте будь-які тріщини або шпарини, які можуть спричинити витік повітря. Коли ви виявите витік, закрийте його!


Бережемо екологію

Частіше використовуйте велосипед або ходіть пішки.

Частково відмовившись від використання автомобіля, громадського транспорту – це чудові способи заощаджувати гроші та зменшити викиди вуглецю. Якщо ви не можете обійтися без автомобіля, спробуйте скористатися порадою щодо транспортування: не залишайте працювати автомобіль на холостому ходу (навіть взимку!).


Збереження енергії не повинно бути дорогим або трудомістким. Малі щоденні зміни можуть призвести до значних заощаджень. Тому записуйте та розповідайте про це в соціальних мережах. Поділіться, як плануєте заощадити енергію Новому році.

Компанія Energy Consulting надає послуги тепловізійної зйомки, енергоаудиту та енергоменеджменту.

© 2019 Smarty.