Заплануйте збереження енергії на наступний рік

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Ще раз ми опинимося на початку нового року, коли ми всі повільно намагаємося повернутися до планування. Традиція передбачає, що ми робимо хоча б кілька нових пунктів у своєму списку Нового року. Регулярно відвідуйте тренажерний зал (ми перевірили, придбання абонементу не враховується як відвідування). Дотримуйтесь дієти, будь-якої дієти, яка вам подобається. Відмовтесь від пива. Припиніть читання електронних повідомлень, коли вийшли з офісу.

А що, якщо запланувати зробити одне або декілька зобов’язань щодо себе та навколишнього середовища? Краще , якщо ви таки їх реалізуєте.


Ідеї для енергозбереження

Ось десять пропозицій. Вони можуть бути не для вас. Також не потрібно робити все це вже і негайно. Почніть з легкого та йдіть далі. Таким чином, ви можете заощадити гроші, стати краще інформованими та допомогти змінити ситуацію на краще.

  • Опустіть свій термостат. Ви помітили б зменшення тепла на 1-2 градуси? Чи знаєте ви, що 20 градусів – ідеальна температура в приміщенні для більшості? Цього року пообіцяйте собі, що зробите це. Зниження термостату всього лише на 1 градус може збити з рахунку за опалення 10%, заощаджуючи кошти в типовому сімейному будинку.
  • Перевірте котел опалення. Безпечний, надійний та ефективний котел може забезпечити економію опалення.
  • Відвідайте веб-сайт ІННІТІ Енерджі Консалтинг та перегляньте пропозиції, доступні для вашого будинку. Ізоляція вашого горища та стін зробить ваш будинок набагато більш комфортним і може заощадити 30-40% від вашого рахунку на опалення будинку. Ізоляція, а також вдосконалення оздоровлення будинку будуть сприяти економії.
  • Подивіться на інтелектуальне управління опаленням. Є багато розумних технологій, які дозволяють віддалено керувати домашнім опаленням, наприклад, з вашого телефону. Це покращує ефективність вашого будинку і дає вам більше можливостей контролю за витратами та більшим комфортом.
  • Дослідження поновлюваного опалення. Відновлювана енергія знижує шкідливі викиди парникових газів і є частиною нашої майбутньої енергетики. Цього року можете взяти на себе зобов’язання, що ви перевірите варіанти відновлюваного опалення для вашого будинку. Доброю новиною є те, що сонячне опалення вже підходить для отримання компенсацій від держави.
  • Тест-драйв електричного транспортного засобу. Не покладайтеся на те, що інші розповідають по це. Протестуйте електромобіль, зрозумійте наявні плюси та економію витрат, яку ви можете досягти.
  • Розкажіть своїм друзям про ідеї збереження енергії. Якщо ви є частиною громадської групи або членом асоціації домовласників, то чому б не подивитись, як ви можете покращити економію для всієї громади.
  • Зробіть свій бізнес більш енергоефективним. Якщо ви керуєте бізнесом і виявляєте надмірне надходження рахунків за енергоносії, то в поточному році ви поспілкуєтесь із ІННІТІ Енерджі Консалтинг про те, як ми можемо допомогти вам визначити рішення щодо економії заощаджень та надавати підтримку та допомогу у прийнятті необхідних заходів.
  • Допоможіть родичам чи сусіду. Чи є сусід, який не знає як заощаджувати енергію? Чому б не допомогти їм у цьому році, перевіривши підвищення енергоефективності, щоб поліпшити їх стан здоров’я та благополуччя.
  • Отримуйте додаткову інформацію. Країна змінюється, і наступного десятиліття відбудеться різке зрушення у використанні енергії. Зробіть наступний рік тим роком, коли ви візьмете безпосередню участь в енергозбереженні. Ми всі маємо уявлення про те, яким буде наше енергетичне майбутнє, і ми зобов’язані діяти.

Ми хочемо, щоб кожна свідома особа взяла на себе завдання. У кінцевому рахунку, ваша енергія має важливе значення, тому використовуйте менше і використовуйте розумно.


Пропонуємо заходи зі збереження енергії за доступними цінами. Звертайтеся в ІННІТІ Енерджі Консалтинг за більш детальною інформацією та консультаціями. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.