Збереження енергії та грошей вдома під час відпустки

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Зазвичай, в травні українці мають багато вихідних днів і вже наперед з нетерпінням чекають на щорічний короткий, але відпочинок. Перш ніж покинути місто протягом тривалого періоду часу, завжди робіть кілька основних кроків, щоб заощадити гроші та енергію вдома, коли ви будете відсутні.


Як підготувати будинок до відпустки

Зробіть все від вас залежне, щоб зі спокійним серцем вирушити в дорогу і не схоплюватися посеред ночі з питанням: “Чи вимкнули ми праску?!”. Нехай під час вашої відпустки ваш дім теж “відпочине”, а рахунки за комунальні послуги не зіпсують вам гарного настрою після повернення додому. Деякі поради можна використовувати і тоді, коли ви перебуваєте вдома.

Як заощадити енергію вдома:

  • Перемкніть ваш водонагрівач в “режим відпустки”. Оскільки підігрів води може скласти від 14% до 25% споживаної у вашому домі енергії, а велика частина витрат на експлуатацію водонагрівача пов’язана з втратами в режимі очікування, це, мабуть, найпростіша та найбільш економічно вигідна річ, яку ви можете використати.
  • Від’єднайте “вампірів енергії”, електронні пристрої, які навіть під час відключення використовують невелику кількість електроенергії, називаються фантомними навантаженнями, включаючи кавоварку та м’ясорубку, GPS, зарядні пристрої для гарнітури, портативний комп’ютер, телевізор, акумуляторну зубну щітку та принтер. Ми витрачаємо щомісяця приблизно місячний рахунок на електроенергію на енергію вампірів.
  • Подумайте про те, що можна повністю розморозити холодильник. Особливо це стосується морозильної камери.
  • Закрийте штори або жалюзі, щоб допомогти зберегти будинок від сонця після обіду.
  • Переконайтеся, що всі індикатори пристроїв вимкнено.
  • Якщо у вашій спальні стоять такі прилади як телевізор чи радіобудильник, їх теж краще вимкнути.

Під час канікул чи відпустки намагайтеся заощадити гроші та енергію в своєму будинку. Також, спробуйте поради щодо покращення ефективності використання вашого автомобіля, в тому числі за кермом. (Агресивна швидкість руху, швидке прискорення та гальмування призводить до перевитрати палива)

Завжди приємно переглянути місячний платіж за комунальні послуги та зрозуміти, наскільки легко було врятувати енергію та гроші вдома під час відпустки.


Підвищуйте ефективність свого житла з допомогою енергоаудиторської компанії Energy Consulting. Інвестиції в енергозбереження обов’язково себе виправдають. Пропонуємо тепловізійну зйомку вашої квартири, будинку чи підприємства. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.