Збережіть енергію – організуйте пікнік

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Організувати пікнік на свіжому повітрі – це хороший спосіб заощадити енергію, скориставшись теплою літньою погодою.

Кожен з нас любить пікнік, але чи знаєте ви, що пікнік також є прекрасним способом заощадити енергію? Якщо ви зробите це правильно, ви заощадите енергію на приготуванні їжі та освітленні, насолодитеся всіма перевагами літа разом з друзями! Ще деякі поради про організацію свята на природі.


Енергоефективний пікнік

Спочатку вибирайте продукти, які не треба довго готувати, щоб насолодитись відпочинком: шинка та сир, салати, фрукти та бутерброди – це чудові варіанти для пікніка. Страви приготовані на грилі чудово смакують. Купуйте сезонні фрукти – це і дешевше, і корисніше. Придбайте в магазині тематичний одноразовий паперовий посуд, який підлягає утилізації. Подвійна вигода: не потрібно витрачати час та енергію на прибирання та миття посуду. Краще насолодіться спілкуванням та природою довше.

Для миття фруктів чи овочів використовуйте велику миску, і лише потім помийте їх під проточною водою. Незначна, але економія.

Далі знайдіть неподалік парк, поле чи ліс, куди можна піти пішки або поїхати велосипедом з дому (також економія палива не використовуючи автомобіль). Можна організувати все на власному подвір’ї. Візьміть ковдру, деякі солодощі, розпаліть вогонь та насолоджуйтеся вечором.

Ви заощадите енергію та гроші, вимкнувши в будинку плиту, духовку, освітлення та кондиціонер (і, можливо, телевізор). Відмовтеся на цілий день від використання всіх гаджетів: смартфонів, планшетів, ноутбука. Прогулянки пішки або на велосипеді, а також веселі ігри на свіжому повітрі, також можуть стати веселим способом проведення часу для всієї родини, щоб провести час разом, і при цьому заощаджувати енергію.

Звучить весело, чи не так?


Вибирайте прості страви, які не потребують приготування, цим ви заощадите енергію та гроші. Проводьте час з друзями та діліться з ними порадами з економії енергії.

Як заощадити на комунальних рахунках взимку? Дізнайтеся більше в компанії Energy Consulting. Замовте обстеження свого будинку за допомогою тепловізора. Доступна тепловізійна зйомка від професіоналів своєї справи. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.