Зменшуємо витрати електроенергії

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Виберіть правильний прогресивний блок живлення на основі ваших звичок, щоб зменшити витрати електроенергії, коли ваші електронні пристрої не працюють.

Пам’ятаєте дні, коли у вашому домі був тільки один телевізор, а комп’ютер – це та річ, яка використовувалася лише для роботи? В даний час у більшості будинків є кілька телевізорів і комп’ютерів, всі вони підключені до різних пристроїв, таких як DVD програвачі, ігрові приставки, зовнішні монітори та принтери. Хоча ця класна електроніка оснащена функціями, які розважають нас або допомагають нам почуватися комфортно, енергія, споживана всіма цими гаджетами у наших будинках, може скласти майже 10% місячного електричного рахунку домашнього господарства! Проблема в тому, що багато людей забувають вимикати свої пристрої, коли вони не використовують їх, і багато електроніки продовжує пасивно споживати енергію після того, як вона була вимкнена.


Прості зміни

Існує зручне та недороге рішення. Заміна звичайних смуг живлення на прогресивні смуги живлення може допомогти зменшити витрати електроенергії, коли пристрої не працюють, без необхідності змінювати спосіб, яким ви звичайно користуєтесь вашою електронікою.

Прогресивні смуги живлення призначені насамперед для домашніх розважальних центрів та підключення офісної техніки, де, як правило, багато споживчої електроніки підключено до розеток, і вони працюють, не даючи електроніці переставати споживати енергію, коли вона вимикається або не використовується.

Існує безліч різних типів смуг живлення, які відповідають потребам різних людей. Наприклад, якщо ви часто засинаєте під час перегляду телевізора вночі, монітор активності смуги живлення може вимкнути все для вас. Або, якщо ви завжди старанно вимикаєте всю свою електроніку, коли ви не використовуєте її, але стурбовані тим, що пасивне використання продовжується, прогресивна смуга живлення може переконатися, що все зовсім не працює.


Прогресивні блоки живлення можуть допомогти знизити витрати електроенергії, коли електроніка не працює, не змінюючи звички та спосіб використання пристроїв. Виберіть правильний блок живлення на основі ваших звичок і пристроїв, які ви хочете підключити та заощаджуйте на електроенергії.

Перевірте на енергоефективність свій будинок – звертайтесь до Energy Consulting. Пропонуємо енергоаудит приватних будинків та підприємств. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту.

© 2019 Smarty.