Зміна сезонів: як почувати себе комфортно

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Здається, що ми ще вчора мали холодну погоду і вдягалися у великі пальта та куртки. Але це було минулого тижня. Зараз ситуація змінилася – весняне сонце вже зігріває своїм теплом, і знову треба змінювати одяг та підлаштовуватися під нові температури.

Це може змусити вас замислитися, що ж робити з температурою в будинку. Гарне питання. Навіть незважаючи на те, що середні температури показують тенденцію до зростання протягом найближчих тижнів, ми всі знаємо, що температура піднімається вгору і вниз. Додайте до цього атмосферну нестабільність, яка може принести і дощ, і вітер (і навіть сильні грози).

Але що це має спільного з енергією? Все. Для прикладу, власники будинків та бізнесу повинні компенсувати непередбачувані зміни температури та вологості. Це означає встановлення системи опалення на більш низьку (або вищу) температуру майже на день; проте, якщо у вас є програмований термостат, ви можете уникнути такої ретельної перевірки обігріву та охолодження вашого будинку або бізнесу.


Сезонна зміна температур

Проте, якщо ви мешкаєте в житлових приміщеннях, і будинок має центральне опалення та кондиціонери, як тоді правильно вчинити? Це означає, що іноді буває занадто спекотно, а іноді занадто холодно, коли система не налаштовується на зміни клімату на вулиці.

Що ж ми можемо зробити?

  • Відкрийте вікна. Це старомодна порада, звичайно, але це може збалансувати температуру в кімнаті, якщо надто спекотно або дуже прохолодно, дуже швидко (просто переконайтеся, що ваш обігрівач або кондиціонер вимкнено, так що ви не витрачаєте енергію).
  • Увімкніть вентилятор. Циркулююче повітря може допомогти зберегти приміщення більш комфортним.
  • Вимкніть лампи розжарювання. Використання компактних люмінесцентних ламп (КЛЛ), замість ламп розжарювання, може допомогти пом’якшити частину цього накопичення тепла, особливо в теплі місяці.

У будь-якому випадку, поки не почнеться стабільна погода (і, ймовірно, доки ми не перебуваємо на ранніх етапах літа), це буде безперервна боротьба проти витрат енергії, встановивши та регулюючи наші елементи керування домашнім нагрівом та охолодженням. Зверніть увагу на це, і ви можете просто заощадити собі гроші. Краще пригостіть сім’ю морозивом, наприклад, провівши день у парку, коли так чудово на вулиці.

Якщо ви не думаєте про економію енергії, присвятіть кілька хвилин, щоб порахувати, як енергозберігаючі пристрої можуть краще допомогти вам заощадити енергію вдома. Ми з радістю допоможемо вам у цьому!


Дізнайтеся, про можливість підвищення рівня енергоефективності за допомогою передових технологій. Ми пропонуємо вам ряд енергозберігаючих пропозицій за доступними цінами. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.