Зробіть інвестиції у свої комунальні рахунки

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Як знизити комунальні рахунки?

Більшість домовласників оплачують свої комунальні рахунки, так, як оплачують послуги автомобіля. Оскільки комунальні послуги є необхідністю, більшість із нас платить щомісячний рахунок, не замислюючись двічі. Було б непогано, якщо б ви могли вкласти відсоток від того, що ви платите кожен місяць за комунальні послуги, у щось, що замість вас заощадить гроші? Середній будинок матиме енергетичні проблеми, які не є очевидними для сторонніх очей. Енергосервісна компанія “ІННІТІ Енерджі Консалтинг” хоче навчити вас, як зробити ваш будинок більш енергоефективним та економити гроші.

Скажімо, ви можете заощадити близько 1500 грн на місяць за допомогою вдосконалень. Це буде заощадження в 18 000 грн на рік. Для деяких людей це може бути не дуже велика сума, але для більшості домовласників 18 000 грн – це величезна економія. Економія може бути більшою кожного місяця, залежно від конкретних покращень, які вам потрібні вдома.


Що можна змінити

Ось перелік покращень, які допоможуть зробити ваш будинок більш енергоефективним:

Ізоляція
Належний ізольований будинок допоможе утримати тепле повітря у вашому домі від витоку назовні. Правильно ізолюючи мансарду, зовнішні стіни та підлоги, є основними областями, на яких потрібно зосередити увагу. Ізоляція діє як ковдра для вашого будинку, зберігаючи простір приміщень при бажаних температурах.

Ущільнення
Прогалини в домі призведуть до появи небажаних протягів під час роботи системи опалення або кондиціонування повітря. Ми ідентифікуємо ці прогалини, герметизуючи їх, щоб запобігти витіканню теплого повітря з потрібного житлового простору. Піна для піскострумної обробки – це приклад методу, який ми використовуємо для ущільнення цих прогалин.

Техніка
Підвищення енергоефективності пристроїв, що працюють цілодобово, може принести істотну економію протягом року. Побутова техніка повинна відповідати рейтингам Energy Star, а прилади, які не відповідають цим стандартам, повинні бути замінені.

Опалення та охолодження
Кондиціонер та опалювальні прилади також впливають на щомісячні рахунки. Наявність правильного розміру та обслуговування цих вузлів допоможе забезпечити оптимальну ефективність. Сертифікований фахівець може допомогти вам знайти потрібний розмір для вашого дому.

Лампочки
Замінивши лампи для ваших будинків на світлодіодні, ви можете заощадити гроші на вашому рахунку за електроенергію щомісяця. Світлодіодні лампи мають більш тривалий термін служби і використовують близько 33% відсотків менше енергії.

Ці поліпшення разом можуть допомогти вам заощадити гроші щомісяця, щоб покласти на інвестиції, що зароблятимуть вам гроші. Якщо ви не впевнені щодо того, які вдосконалення потребує ваш будинок, подумайте про те, щоб попередньо було проведено енергоаудит у домі. Цей аудит допоможе ідентифікувати та визначати пріоритети для вдосконалення.


Компанія “ІННІТІ Енерджі Консалтинг” пропонує проведення енергоаудиту та інших супутніх послуг. Читайте більше інформації в нашому блозі.  Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях, також можливі індивідуальні замовлення в інших регіонах України.

© 2019 Smarty.