Зима наближається. Займіться енергозбереженням!

Енергоаудит Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ

Проминуло довге, жарке літо, й ми нарешті починаємо шлях в осінь та очікуємо на більш прохолодну погоду. Можливо, ви помітили, що ми вже додавали до нашого блогу ІННІТІ Енерджі Консалтинг сезонні поради, щоб ви залишалися в теплі та заощаджували гроші, так що зараз саме час, щоб подивитися уважно на ваш будинок та автомобіль, і подумати про неминучу зиму.


Готуй сани влітку

Наприклад, в літній час ви хочете знизити або заблокувати тепло, що йде від сонячного світла; взимку ви хочете максимально дозволити йому проникати у ваш дім. Коефіцієнт поглинання сонячної енергії може зменшити кількість тепла, яку повинна виробляти ваша система опалення; відкривайте штори протягом дня, і ви можете заощадити певну суму грошей. Жалюзі, штори вночі мають бути закритими. Це дозволить додатково заощаджувати до 5% енергії, яка витрачається на опалення приміщення.

Поки ми говоримо про це, перевірте повітряні фільтри та канали в печі (наскільки це можливо). Це хороший час, щоб очистити і замінити все, що потрібно. Це допоможе ефективності вашої печі та може мати певні позитивні наслідки для здоров’я (наприклад, зменшивши кількість циркулюючого пилу у вашому домі).

Нарешті, тримайте свій камін закритим, а димохід закривайте, коли він не використовується. Зрештою, якщо у вашому будинку є камін, то гаряче повітря може використовувати його для виходу назовні.

Є багато порад і пропозиції щодо того як зберегти тепло, заощадити гроші та підвищити енергоефективність будинку. Важливо вчасно вжити заходів. Тільки знання, як економити енергію не заощадить вам ні копійки за ваш електричний рахунок, ви повинні зробити для цього певні дії. Підготуйтеся зараз, адже зима наближається! У вас ще є достатньо часу, щоб замовити енергетичний аудит будинку та виконати всі рекомендації аудитора.

Здійснивши утеплення свого будинку ви зекономите кошти, сплачені за опалення. Зовнішнє утеплення будинку запобігає утворенню конденсату (вологі стіни) на внутрішній поверхні стіни (стіна не промерзає, тому немає різниці температур стіни та повітря всередині приміщення), сухі і теплі стіни – це утеплені стіни.


Компанія ІННІТІ Енерджі Консалтинг надає повний спектр послуг з енергозбереження. Звертайтеся та почитайте заощаджувати вже цієї зими. Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся до нас по телефонах вказаних на сайті, або пишіть нам на пошту. Працюємо по Львівській, Івано-Франківській і Тернопільській областях.

© 2019 Smarty.